Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Vážení športovci, amatérski šípkari, ale aj tí úplní začiatočníci, dovoľte, aby sme vás informovali dobrou správou. Po temnom pandemickom období sa opätovne vraciame k bežnému šípkareniu aj na národnej úrovni. Národný šípkarský zväz a jeho pridružená športová organizácia Dart club Nitra vás srdečne pozýva na turnaj strednej kategórie Master 4. Nitrianske šípky dostali svoju príležitosť ukázať sa a prezentovať pred športovou verejnosťou z juhozápadného Slovenska v sobotu 13. júna 2020. Ak vás táto správa zaujala, čítajte ďalej.

Turnaj bude prebiehať v troch kategóriách. O 11:00h začína hlavný turnaj a od 15:00h začínajú Juniorská a Ženská kategória. Možnosť registrácie sa začína od 9:30h a ukončuje sa vždy 30 minút pred začiatkom danej kategórie. Súťažiť budeme na 16 terčoch, takže sme pripravení aj na vyšší záujem športovcov. Vzhľadom na prebiehajúce opatrenia ohľadom pandémie, prosíme všetkých, ktorí sa chcú zúčastniť, aby pravidelne a pozorne sledovali podávané informácie na našom webe aj tesne pred blížiacim sa podujatím. Momentálne platí zákaz organizovania podujatí nad 100 ľudí a vývoj budeme postupne sledovať, preto vám aj budeme podávať priebežne informácie ohľadom zmien a doplnkov, ktoré môžu nastať a ktoré budú platiť na typ nášho podujatia. Čo však vieme je, že turnaj sa odohrá v krásnych priestoroch obchodného centra OC MAX s možnosťou stravovania v rozmanitých prevádzkach a možnosťou spríjemnenia pobytu aj nakupovaním vašich drahých polovičiek, prípadne prechádzky po historickom meste Nitra.

Tešíme sa na vás všetkých, na vaše výkony, na vaše zážitky v našom šípkarskom meste, na vašu radosť z výhry a vaše hecovanie v možno nerovnom súboji. Užite si najbližší čas a veríme, že sa stretneme s úsmevom, trpezlivosťou, dobrou náladou a súťaživou atmosférou. Šípkam zdar.

 

 

 

 

 hrací priestor Palace bowling OC MAX Nitra

  • šípkarské centrum v Palace bowling OC MAX na Chrenovskej ulici v Nitre


Kalendár steelových udalostí

pon júl 06 @18:00 - 12:00AM
Nitrianska šípkarská liga 23. sezóna
pon júl 13 @18:00 - 12:00AM
Nitrianska šípkarská liga 23. sezóna
pon júl 20 @18:00 - 12:00AM
Nitrianska šípkarská liga 23. sezóna
pon júl 27 @18:00 - 12:00AM
Nitrianska šípkarská liga 23. sezóna
pon aug 03 @18:00 - 12:00AM
Nitrianska šípkarská liga 23. sezóna

Zlatý partner

Strieborný partner

Mediálny partner