Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Do osemnásteho kola Nitrianskej šípkarskej ligy sa prihlásilo 16 hráčov, keď nám k takémuto počtu veľmi pomohli hráči z Trnafskej šípkovej ligy a svojou kvalitnou hrou i kamarátskym prístupom obohatili atmosféru v šípkarskom Pube Zvonica.
Víťazom kola sa stal jednoznačne Majster Slovenska v Družstvách 2015 Juri Vindiš. Jeho forma je momentálne na nezastavenie a predvádza krásne šípky. Vo finále zdolal zatiaľ jednotku v priebežnom bodovaní, našu legendu, Miloša Bédyho jednoznačne 4:0. Miloš však v semifinále zahral nádherný leg 140-140-180-9-32 a zavrel svetový leg jedenástou šípkou, krásne predstavenie. Miloš porazil Jarina Opralu a v druhom semifinále porazil Juri Vindiš Adriana Ježíka z Trnavy. Adrian v napínavom zápase vyradil Feriho Švihoríka, Jarino Oprala Braňa Karela z Trnavy, Juri Vindiš Janka Galbavého a Miloš Bédy Roba Pulingera z Trnavy. Hráči z Trnavy naozaj zamiešali karty, keď sa im podarilo postúpiť zo skupín až trom, preto sme veľmi radi, že prišli a predali svoju kvalitu osemnástemu kolu našej ligy.
Čakajú nás ešte tri kolá a najmä súboj o druhého vicemajstra medzi Jarinom Opralom a vo výbornej forme hrajúceho Feriho Švohoríka je veľmi napínavý. TOP8 je už v pravdepodobne uzavretá, ale necháme sa prekvapiť, ako to všetko nakoniec dopadne. Príďte sa pozrieť alebo si zahrať už najbližší štvrtok, 4. júna, ako vždy od 17.20 hod. v Pube Zvonica a staňte sa súčasťou našej šípkarskej ligy.
 
Štatistiky 18. kola
Počet hráčov: 16
Bingo - Miloš Bédy (2x), Martina Sulovská (1x), Ján Galbavý (1x)
Zavretie do 18. šípky - Juraj Vindiš (4x), Adrian Ježík (1x), František Švihorík (1x)
Zavretie do 15. šípky - Miloš Bédy (1x)
Zavretie do 12. šípky - Miloš Bédy (1x - 11. šípka)
 
JUNIORI a hráči, ktorí prídu na turnaj PRVÝ KRÁT - POZOR, úhrada za štartovné ZADARMO!!!

POZOR, REKLAMOVAŤ ZLE SPOČÍTANÉ BODY JE MOŽNÉ LEN JEDNO KOLO DOZADU, PRETO PROSÍME PRAVIDELNÚ KONTROLU SVOJICH STAVOV.

 

18. kolo  

Loading...
 

PDF