Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Prvé kolo Ligy družstiev je za nami a zorganizovať takýto typ súťaže sa po prvom kole javí ako úžasný projekt. Úplne nové zážitky, úplne iný pocit z hry a zo súťaživosti, tu hráme za družstvá, za celok, za tím. A verte, bolo to parádne. Ak sa chcete dozvedieť viac, čítajte presne tento článok.

Atmosféra na prvom kole bola bola priateľská a tímy sa chopili svojej úlohy reprezentovať a bojovať za celé družstvo. Na našej oficiálnej facebookovej stránke ste si vybrali zápas Zlaté Moravce vs. Partizánske, ktorý ste mohli sledovať v priamom prenose na našom Youtubovom kanále Šípky Nitra. Celý záznam si máte možnosť prezrieť znovu v archíve v linku nižšie. Zlaté Moravce v otváracom zápase pomerne hladko zvíťazili 14:4 a potvrdili úlohu favoritov. V drese Partizánskeho však hviezdil mladučký Samko Medek, ktorý si pripísal dva víťazné body. Naše dve nitrianske tímy si počínali tiež veľmi dobre. Nadupaný tím KP-mont Nitra jednoznačne prevalcoval svojho súpera z Trnavy 15:3 a okrem stabilných vysoko efektívnych hráčov zo základu tímu si vypýtali svoje príležitosti aj juniori Hrnčiar a Gažo, ktorí sa nenechali zahanbiť a hrali so seniormi vyrovnanú partiu, spolu uhrali víťazný zápas dvojíc a Matúš Hrnčiar dokonca uchmatol aj jeden víťazný zápas. V poslednom treťom zápase sa naši Nitra Gladiator držali perfektne, keď prekvapujúco uhrali remízu po polovici stretnutia 6:6. Neskutočný večer zažil náš Števko Krupa, ktorý uhral štyri víťazné body. V druhej polovici stretnutia však prevládla kvalita a naši už nedokázali držať krok so súperom a podľahli Novým Zámkom 6:12.

Rekordérom večera boli hráči Nitry Jarino Mareček a Zlatých Moraviec Mirko Rajnoha, ktorí odohrali maximálny počet piatich zápasov a zvíťazili v každom jednom. Všetky podrobné výsledky si vždy môžte prezrieť v prehľadnej tabuľke, ktorá bude súčasťou každého článku o Ligy družstiev a v galérii si nájdite tých svojich. Ďalšie kolo sa odohrá vo štvrtok 8.10.2020 od 18:30h a tešiť sa môžte na zápasy KP-mont Nitra proti Čípoš Laci tím Nové Zámky, Nitra Gladiator five proti ŠK Zlaté Moravce a DC Partizánske proti Demišport Trnava. Opäť si budete môcť vybrať vašich favoritov na našom facebooku, alebo prísť fandiť osobne. Dodržiavanie nariadení nám síce strpčuje priebeh, ale aby sme chránili seba a samozrejme aj vás, je to potrebné, preto prosíme o spoluprácu aj v tomto ohľade. Športu zdar a šípkam zvlášť!!!

 

KP-mont Nitrianska šípkarská liga družstiev

01. kolo

video záznam Zlaté Moravce - Partizánske

 

priebežné poradie