Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Nitrianska šípkarská liga

ročník názov súťaže titul víťaz
2009/2010
1. sezóna: Zvonica Tour 2009 1. miesto Miloš Bédy
  Premier liga 1. miesto Miloš Bédy
  Play off 2009/2010 1. miesto Miloš Bédy
  Lucky loser 2009/2010 1. miesto Peter Pešta
2010/2011
2. sezóna: jeseň 2010 1. miesto Miloš Bédy
  Premier liga 1. miesto Miloš Bédy
  Play off Jeseň 2010 1. miesto Miloš Bédy
  3. sezóna: jar 2011 1. miesto Miloš Bédy
  Play off jar 2011 1. miesto Miloš Bédy
2011/2012
4. sezóna: jeseň 2011 1. miesto Miloš Bédy
  Play off jar 2011 1. miesto Miloš Bédy
  5. sezóna: jar 2012 1. miesto Miloš Bédy
  Play off jar 2012 1. miesto Miloš Bédy
  Lucky loser jar 2012 1. miesto Pavel Drahoš
2012/2013
6. sezóna: jeseň 2012 1. miesto Miloš Bédy
  Play off jeseň 2012 1. miesto Miloš Bédy
  Lucky loser jeseň 2012 1. miesto Martin Horečný
  7. sezóna: jar 2013 1. miesto Miloš Bédy
  Play off jar 2013 1. miesto Miloš Bédy
  Lucky loser jar 2013 1. miesto Michal Rafaj
2013/2014
8. sezóna: jeseň 2013 Majster Miloš Bédy
  TOP12 jeseň 2013 1. miesto Miloš Bédy
  Lucky loser jeseň 2013 1. miesto Daniel Kurovský
  9. sezóna: jar 2014 Majster Miloš Bédy
  TOP8 jar 2014 1. miesto Miloš Bédy
  Lucky loser jar 2014 1. miesto Róbert Kamenický
2014/2015
10. sezóna: jeseň 2014 Majster Miloš Bédy
  TOP8 jeseň 2014 1. miesto Miloš Bédy
  Lucky loser jeseň 2014 1. miesto Jozef Daňko ml.
  11. sezóna: jar 2015 Majster Miloš Bédy
  TOP8 jar 2015 1. miesto Miloš Bédy
  Lucky loser jar 2015 1. miesto Adrian Ježík
2015/2016
12. sezóna: jeseň 2015 Majster Juraj Vindiš
  TOP8 jeseň 2015 1. miesto Jaroslav Oprala
  Lucky loser jeseň 2015 1. miesto Michal Sulovský
  13. sezóna: jar 2016 1. liga Majster 1. ligy Juraj Vindiš
  jar 2016 2. liga Majster 2. ligy Martin Horečný
  Play off 1. liga jar 2016 1. miesto Miloš Bédy
  Play off 2. liga jar 2016 1. miesto Norbert Keszi
  O pohár Tlačiarni GarmondNitra a Školáčik s.r.o 1. miesto Pavel Kunák / Tomáš Vrbiak
2016/2017
14. sezóna: jeseň 2016 Majster Juraj Vindiš
  TOP8 jeseň 2016 1. miesto Norbert Keszi
  Lucky loser jeseň 2016 1. miesto Marek Hlavatý
  15. sezóna: jar 2017 Majster Juraj Vindiš
  TOP8 jar 2017 1. miesto Juraj Vindiš
  Lucky loser jar 2017 1. miesto Norbert Keszi
  O pohár Tlačiarni Garmondnitra a Školáčik s.r.o 1. miesto Pavel Kunák junior / Juraj Vindiš
2017/2018
16. sezóna: jeseň 2017 Majster Jaroslav Oprala
  Veľké finále jeseň 2017 1. miesto Miloš Bédy
  Letný turnaj Šípkoškola 1. miesto Juraj Vindiš
  17. sezóna: jar 2018 Majster Juraj Vindiš
  Veľké finále jar 2018 1. miesto Pavel Kunák junior
  Veľkonočný benefičný turnaj 2018
1. miesto Miloš Bédy / Andrej Jung
2018/2019
18. sezóna: Nitrianska šípkarská 1. liga
Majster 1. ligy Vladimír Zatko
  18. sezóna: Nitrianska šípkarská 2. liga
Majster 2. ligy Peter Jakubis
  1. sezóna: Nitrianska šípkarská juniorská liga
Majster ligy juniorov
Sebastián Valný
  19. sezóna: Nitrianska šípkarská 1. liga Majster 1. ligy Vladimír Zatko
  19. sezóna: Nitrianska šípkarská 2. liga
Majster 2. ligy Pavel Melicher
  2. sezóna: Nitrianska šípkarská juniorská liga Majster ligy juniorov Sebastián Valný
  20. sezóna: Nitrianska šípkarská 1. liga Majster 1. ligy Erik Poliak
  20. sezóna: Nitrianska šípkarská 2. liga
Majster 2. ligy Jaroslav Kostelný
  3. sezóna: Nitrianska šípkarská juniorská liga Majster ligy juniorov Martin Gažo
  1. sezóna: Nitrianska šípkarská ženská liga
Majsterka ženskej ligy Monika Krupová
  Veľkonočný benefičný turnaj 2019
1. miesto František Šulc / Marek Hlavatý
  Nitriansky pohár 2018/2019
1. miesto Tomáš Kurdi
2019/2020
21. sezóna: Nitrianska šípkarská liga
Majster
Marián Kvasnička
  4. sezóna Extraligy
Majster Extraligy Erik Poliak
  4. sezóna: Nitrianska šípkarská juniorská liga Majster ligy juniorov Sebastián Valný
  22. sezóna: Nitrianska šípkarská liga
Majster Jaroslav Oprala
  5. sezóna Extraligy Majster Extraligy Vladimír Zatko
  5. sezóna: Nitrianska šípkarská juniorská liga Majster ligy juniorov Sebastián Valný
  23. sezóna: Nitrianska šípkarská liga
Majster Martin Červeňan
2020/2021
24. sezóna: Nitrianska šípkarská liga
Majster Igor Bilka
2021/2022 25. sezóna: Nitrianska šípkarská liga Majster Peter Vereš
  26. sezóna: Nitrianska šípkarská liga Majster Juraj Vindiš
  27. sezóna: Nitrianska šípkarská liga Majster Juraj Vindiš
   6. sezóna Extraligy
Majster Extraligy Igor Bilka
   7. sezóna Extraligy
Majster Extraligy Juraj Vindiš
2022/2023 28. sezóna: Nitrianska šípkarská 1. liga
Majster Michal Jančo
  8. sezóna Extraligy
Majster Extraligy
Juraj Vindiš
  6. sezóna: Nitrianska šípkarská juniorská liga Majster Dávid Kanyicska
  Nitránsky pohár 2022/2023 1. miesto Jurij Gosar
  29. sezóna: Nitrianska šípkarská 1. liga Majster Martin Gut
  29. sezóna: Nitrianska šípkarská 2. liga 1. miesto  Tomáš Goga
  29. sezóna: Nitrianska šípkarská 3. liga 1. miesto  Juraj Valný
  7. sezóna: Nitrianska šípkarská juniorská liga Majster Marcel Miklík
  30. sezóna: Nitrianska šípkarská 1. liga Majster Miroslav Rajnoha
  30. sezóna: Nitrianska šípkarská 2. liga 1. miesto  Štefan Sekera
  30. sezóna: Nitrianska šípkarská 3. liga 1. miesto  Martin Sitár
2023/2024 31. sezóna: Nitrianska šípkarská liga 1. liga
Majster
Miroslav Rajnoha
  31. sezóna: Nitrianska šípkarská liga 2. liga 1. miesto  Martin Sitár
  31. sezóna: Nitrianska šípkarská liga 3. liga 1. miesto  Juraj Mihálik
  32. sezóna: Nitrianska šípkarská liga 1. liga Majster  
  32. sezóna: Nitrianska šípkarská liga 2. liga 1. miesto   
  32. sezóna: Nitrianska šípkarská liga 3. liga 1. miesto   
  33. sezóna: Nitrianska šípkarská liga 1. liga Majster  
  33. sezóna: Nitrianska šípkarská liga 2. liga 1. miesto   
  33. sezóna: Nitrianska šípkarská liga 3. liga 1. miesto   

 

Zlatý partner

Strieborný partner

Mediálny partner