Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Všetky naše tri tímy sa predstavili v sobotu 07.01.2017 na prvom kvalifikačnom kole Majstrovstiev SR steelových družstiev v nominovaných zostavách, ako boli avizované. Zažili sme krásnu sobotu plnú množstva zápasov, na ktoré budeme určite spomínať do konca našich životov. Niektoré boli vzácne svojou kvalitou, niektoré svojou dôležitosťou a niektoré svojou jedinečnou atmosférou.

 

Stretli sme sa s rôznymi kvalitami hráčov a niektorí, najmä protihráči našich tímov B a C, boli naozaj pre naše oči, nedostihnuteľní a výkony také, na ktoré sme nevedeli zareagovať, keďže boli o triedu kvalitnejší. Stretli sme sa aj s hráčmi, s ktorými by sme mali jednoznačne zvíťaziť, ale kvôli neskúsenosti, či dajakej vyššej šípkarskej moci, nie a nie zavrieť. A stretli sme sa aj s hráčmi, ktorí nás veľmi prekvapili, najmä hráči z Oravy, ktorých sme považovali za outsiderov, hrali krásne šípky, ktoré sme síce porazili svojou skúsenosťou, ale v D skupine sú dokonca prví. Prekvapili aj hráči z východu, z tímu VPC, na ktorých sme však neboli takticky pripravení tak, ako oni na nás a svojou dokonale pomalou taktikou narúšali náš šípkarský stroj, ktorý sa nemohol rozbehnúť do plných otáčok a preto sme aj tesne prehrali po predĺžení. S Trnavou sme mali šance, boli sme lepší, ale chýbalo to povestné šípkarské šťastíčko a nedokázali sme zatvárať tak, ako sme si predstavovali a opäť sme prehrali po predĺžení. Tímy B a C hrali, čo mohli a vedeli, snaha, duša a nádej sa však premenilo na jednoznačné prehry so silnejšími súpermi z Toi toi a Bardejova. Ťažký zápas zahrali aj medzi sebou a tentokrát zvíťazil po takticky lepších manévroch C tím pod vedením skúseného Juriho Hudáka. Remíza však znamenala, že všetky naše tímy bodovali a v svojich skupinách im nesvieti žiadna nula, čo je veľmi dobré a dáva nám nádej, že pracujeme na sebe a ideme s ostatnými.

Naučili sme sa kopec vecí, odnášame si kopec skúseností zo zápasov, ale aj mimo nich, skúsenosti, ako vydržať celý deň hrať šípky a podávať rovnaké výkony. Sme veľmi radi, že sa nám podarilo dať dokopy až tri tímy a veríme, že v druhom kvalifikačnom kole sa nám podarí zlepšiť, udržať si sústredenie po celý deň a posunúť sa v tabuľkách na také pozície, ktoré budú znamenať úspešné ťaženie.

A tu sme všetci :-)

 

výsledky

Loading...

 

Dart club Nitra

Jaroslav Oprala (kpt.) - 6:4 (3:2, 0:1, 3:1)

Miloš Bédy - 8:5 (4:2, 4:2, 0:1)

Ján Galbavý - 5:8 (1:4, 2:2, 2:2)

Martin Rajčáni - 5:5 (2:3, 3:2)

Martina Sulovská - 4:6 (2:2, 2:3, 0:1)

František Švihorík - 4:2 (0:1, 4:1)

 

Dart club Nitra B

Gabriela Ivančíková (kpt.)

Martin Hoppan

Pavol Longauer

František Martinček

Michal Sulovský

 

Dart club Nitra C

Juraj Hudák (kpt.)

Peter Hanus

Martin Krakovský

Oliver Longauer

Roman Vágai


Kalendár steelových udalostí

Zlatý partner

Strieborný partner

Mediálny partner