Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Už tento víkend 26.-27. júna 2021 sa odohrá posledná kvalifikácia a následne v nedeľu samotné Majstrovstvá Slovenska družstiev v sezóne 2020/2021. Pandémia nás síce trošku zdržala, ale nakoniec sa majstrovstvá odohrajú. Nitra vstupuje ako obhajca majstrovského titulu a ambície sú opäť samozrejme len tie najvyššie.

Náš klub Dart club Nitra stavia na kvalifikáciu všetky štyri svoje družstvá. O postupové pozície sa pobijú všetky kluby, po prvej kvalifikácií to vyzerá zatiaľ najlepšie len pre naše majstrovské Áčko. Keďže termín na súťaž bol ušitý pomerne rýchlo, niektorí hráči z rôznych dôvodov nenastúpia. Základ družstva v bielych dresoch budú tvoriť Peťko Jakubis, Jarino Mareček, Juri Vindiš a Vladino Zatko. Za Béčko, ktoré nastúpi v modrých dresoch, nastúpia Miloš Bédy, Marek Fukas, Pali Loffay a Jarino Oprala. Janíkovské neónovožlté dresy si oblečú v plnej sile hrajúce janíkovské Áčko s Martinom Krakovským, Viliamom Hrnčiarom, Ferim Švihoríkom, Maťkom Szakmárom a Jurim Barbírikom. Za Béčko nastúpia Pali Kunák, Juri Nichta, Jožko Prochászka, Zoli Milo a Maťko Hoppan. Z každej skupiny postupujú prví štyria a my veríme, že medzi nimi budú aj naše družstvá.

Držte nám palce a my spravíme všetko preto, aby sme úspech z predošlej sezóny zopakovali. Šípkam zdar!!!

 


Kalendár steelových udalostí

Zlatý partner

Strieborný partner

Mediálny partner