Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Kalendár udalostí

11/12. kolo Aunoia Nitrianskej šípkarskej ligy 33. sezóny

Kategória:

organizátor OZ Dart club Nitra

Kedy:

pondelok 10 jún 2024, 18:00

Miesto:

Palace bowling OC MAX Nitra, Chrenovská 1661/30, 949 01 Nitra-Chrenová

Kontakt: 

Jaroslav Oprala - 0903 952 398

Popis:

- hracie miesto Palace bowling OC MAX Nitra, Chrenovská 1661/30, 949 01 Nitra-Chrenová

- začiatok turnaja: 18:00h

- koniec online a osobnej registrácie vrátane platby štartovného (neplatí pre permanentkárov): 17:00h !!!

- registrácia otvorená pre kohokoľvek

- štartovné v súlade s Nitrianskou šípkarskou ligou 33. sezóny:

  • Ligová karta (permanentka) pre členov - 45€ (na celú sezónu 12. kôl - cca. 3 mesiace)
  • Ligová karta (permanentka) pre nečlenov - 60€ (na celú sezónu 12. kôl - cca. 3 mesiace)
  • výhody Ligovej Karty: zľavnené štartovné, hráč sa stáva registrovaným ligovým hráčom v aktuálnej sezóne a na konci sezóny získa Pamätný list so svojou fotografiou, ak sa registruje na aktuálne ligové kolo online, stačí, nemusí sa dostaviť platiť štartovné do 17:00h, ale stačí, ak príde na svoj prvý zápas.
  • Jednorazový vstup - 5€
  • Hráči, ktorí prídu po prvý krát (evidencia od roku 2009) majú vstupné v danom kole zdarma

- hrací formát: 501DO

- maximálny počet hráčov spolu: 92 (3. Open liga max. 60 hráčov)

 Príďte si zašportovať a potešte svoje telo i dušu !!!

 

Online registrácia do 17:00h v hrací deň na turnaj: 11/12. kolo Aunoia Nitrianskej šípkarskej ligy 33. sezóny

Open liga

Meno Priezvisko Čas prihlásenia
Matúš Tvarek 2024-06-07 13:26:18
Jozef Prochāszka 2024-06-08 09:04:48
Bohumil Zabák 2024-06-08 12:30:44
Martina Kazíková 2024-06-08 20:03:45
Eri Pániková 2024-06-09 13:49:56
Daniel Daniš 2024-06-09 15:45:56
Matej Karaba 2024-06-09 15:58:21
Monika Krupová 2024-06-09 16:22:25
Štefan Krupa 2024-06-09 16:23:17
Pavol Kopecký 2024-06-09 16:42:34
Gejza Pereszlényi 2024-06-09 20:38:59
Rastislav Pleva 2024-06-09 21:48:17
Tomáš Zadrabaj 2024-06-10 05:12:33
David Chalányi 2024-06-10 05:53:47
Michal Kazík 2024-06-10 05:58:35
Juraj Nichta 2024-06-10 06:17:41
Marek Molnar 2024-06-10 06:25:15
Filip Gregus 2024-06-10 07:51:45
Richard Švec 2024-06-10 08:01:37
Peter Bakay 2024-06-10 08:25:55
Juraj Tóth 2024-06-10 08:26:09
Peter Heriban 2024-06-10 09:41:40
Michal Mokrý 2024-06-10 10:13:09
Juraj Laluch 2024-06-10 10:13:16
Štefan Lauro 2024-06-10 10:29:37
Erik Néma 2024-06-10 11:14:51
Andrej Královič 2024-06-10 11:36:18
Jakub Koleň 2024-06-10 11:37:26
Pavol Loffay 2024-06-10 11:39:14
Jozef Švec 2024-06-10 12:44:40
Roland Csámpai 2024-06-10 12:46:15
Patrik Čaniga 2024-06-10 13:22:54
Marek Szalai 2024-06-10 13:29:59
Barbora Kotvasová 2024-06-10 14:11:49
Adam Blaško 2024-06-10 14:21:04
František BILKO 2024-06-10 14:36:09
Jakub Fazekaš 2024-06-10 14:51:02
Viliam Hrnčiar 2024-06-10 14:53:21
Martin Vrábel 2024-06-10 15:19:51

1. a 2. liga - odhlásenie účasti

Meno a Priezvisko Výber ligy Čas prihlásenia
Pavel Kunák 2. liga 2024-06-11 13:08:21
Pavel Kunák 2. liga 2024-06-11 13:08:27
Matúš Hrnčiar 2. liga 2024-06-14 13:49:22
Martin Hlavenka 1. liga 2024-06-16 10:24:51
Pavel Kunák 2. liga 2024-06-16 16:54:59
Pavel Kunák 2. liga 2024-06-16 16:55:02
Ľubomír Solčanský 1. liga 2024-06-16 17:35:58
Marek Macák 2. liga 2024-06-17 07:31:25
Marek Macák 2. liga 2024-06-17 07:32:02
Lubos Tanasi 3. liga 2024-06-17 14:44:01

 

 

Kalendár steelových udalostí

Zlatý partner

Strieborný partner

Mediálny partner