Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Prekvapujúcim víťazom štrnásteho kola Nitrianskej šípkarskej ligy sa stal Jarino Oprala, ktorý vo finále porazil Juriho Lisého. Jarino zvíťazil bez straty zápasu, keď porazil vo vyraďovacej fáze Miloša Bédyho a neskôr Juriho Vindiša po namáhavých bojoch. Juri Lisý poľahky zvíťazil nad Jurim Reptíkom a Ferim Švihoríkom a svoj prvý zápas prehral až vo finále. Krásne šípky hral Jožko Daňko ml., ktorému sa podarilo hodiť čistučké bingo, na postup zo skupiny to však nestačilo. Po dvoch tretinách tejto sezóny vidieť prudké zlepšenie hry u nových hráčov, najmä na hre Ivana Bystrického a Jožka Daňka ml. Výsledky sa ešte nedostavujú, ale hra má stúpajúcu tendenciu a veríme, že v krátkom čase sa stanú súčasťou najlepších hráčov.

Pozývame Vás na najbližšie kolo, ktoré bude posledné v tomto kalendárnom roku a zároveň PRÉMIOVÉ. Očakávame zamiešanie kariet v zatiaľ jasne vyzerajúcej TOP8, ale aj na nižších pozíciách. Dvojité body, ale aj double in a double out, skvelá atmosféra, tí najlepší hráči a tie najlepšie výkony sú aj pre Vás pozvánkou stať sa súčasťou tejto akcie a možnosťou prekvapiť. Tešíme sa na Vaše výkony a na Vašu jedinečnú prítomnosť u nás. Hráme štandardne vo štvrtok, 18.12.2014 od 17.20 hod.

 
Štatistiky 14. kola
Počet hráčov: 16
Bingo - Miloš Bédy (3x), Braňo Filípek (2x), František Švihorík (2x), Jozef Daňko ml. (1x)
Zavretie (100+) – Juraj Lisý (116, 112), Juraj Hudák (110), František Švihorík (104), Miloš Bédy (100)
Zavretie do 18. šípky - Jaroslav Oprala (3x), Juraj Vindiš (2x), Braňo Filípek (1x), Juraj Lisý (1x), Erik Poliak (1x), František Švihorík (1x),
Zavretie do 15. šípky - František Švihorík (1x)
 
JUNIORI a hráči, ktorí prídu na turnaj PRVÝ KRÁT - POZOR, úhrada za štartovné ZADARMO!!!

POZOR, REKLAMOVAŤ ZLE SPOČÍTANÉ BODY JE MOŽNÉ LEN JEDNO KOLO DOZADU, PRETO PROSÍME PRAVIDELNÚ KONTROLU SVOJICH STAVOV.

 

14. kolo  

Loading...
 

PDF


Kalendár steelových udalostí

Zlatý partner

Strieborný partner

Mediálny partner