Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

V štvrtom kole sa zišlo v Nitrianskej šípkarskej lige 15 hráčov, z toho traja boli v našej lige po prvý krát. Vzácny drahokam z Breznianskej šípkarskej školy, Erik Poliak, obohatil našu ligu krásnou technikou a úžasnými výkonmi. Ďalší dvaja novici sa o nás dozvedeli cez letáčiky a boli sme naozaj veľmi radi, že reklama šípkam, ktorú sme začali túto sezónu, začína prinášať prvú spätnú väzbu. Veríme, že noví hráči napriek krstu ohňom nám zostanú verní a budú sa snažiť neustále zlepšovať a šípky im prirastú k srdcu ako nám všetkým. 

Štvrté kolo patrilo dvom hráčom, Jurimu Lisému a Jurimu Vindišovi, ktorí sa stretli v skupine i vo finále. Juri Vindiš síce poľahky zvíťazil, no v skupine ťahal za kratší koniec. Vindiš vyradil v semifinále Miloša Bédyho a Lisý porazil v dramatickom dueli Erika Poliaka, keď sa už zdalo, že Erik to uhrá vo svoj prospech. Skúsenosti sa však stali rozhodujúce a Juri Lisý zvíťatil 4:3. Pekný turnaj odohral aj Roman Vágai, keď postúpil zo skupiny v štvrťfinále ukradol Milošovi Bédymu jeden leg.

Juri Vindiš sa svojou stúpajúcou formou takmer dotiahol na Miloša Bédyho, keď zaostáva v priebežnom bodovaní len o sedem bodov. Títo dvaja zatiaľ suverénne vedú našu tabuľku, uvidíme však, čo sa zmení po prvom prémiovom kole, ktoré nás čaká tento štvrtok 09.10.2014od 17.20 hod. Budeme hrať celý turnaj 501 Double In a Double Out a za to budeme odmenení dvojnásobnou hodnotou všetkých získaných bodov. Veľmi sa tešíme na vysokú účasť a kvalitu, ktorú so sebou prinesú všetci, ktorým záleží na záverečnom turnaji TOP8, v ktorom hráme o rozprávkové price money 300€ pre víťaza, 200€ pre porazeného finalistu, 100€ pre porazených semifinalistov a 100€ Bédy price money. 

 

 

Štatistiky 4. kola
Počet hráčov: 15
Bingo - Róbert Danáč, Ján Galbavý, Juraj Lisý
Zavretie (100+) – Juraj Vindiš (153), Erik Poliak (118, 112)
Zavretie do 18. šípky - Juraj Vindiš (4x), Juraj Lisý (2x), Miloš Bédy, Pavol Popovič
Zavretie do 15. šípky - Miloš Bédy
 
JUNIORI a hráči, ktorí prídu na turnaj PRVÝ KRÁT - POZOR, úhrada za štartovné ZADARMO!!!

POZOR, REKLAMOVAŤ ZLE SPOČÍTANÉ BODY JE MOŽNÉ LEN JEDNO KOLO DOZADU, PRETO PROSÍME PRAVIDELNÚ KONTROLU SVOJICH STAVOV.

 

4. kolo  

Loading...
 

PDF

 

Fotogaléria


Kalendár steelových udalostí

Žiadne udalosti

Zlatý partner

Strieborný partner

Mediálny partner