Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Kompletné štatistiky záverečného desiateho kola žien a 2. Janíkovský pohár

S týždňovým oneskorením sa v Janíkovciach odohralo i posledné, 10.kolo ženskej Janíkovskej šípkarskej ligy. Už tradične sa zišlo 5 hráčok, do semifinále postúpila Betka Kunáková, ktorá však nestačila na Eriku Fabijan a o prekvapenie sa postarala Majka Hauptmannová víťazstvom nad Monikou Krupovou. Finále posledného kola bolo napínavé až do poslednej šípky, nakoniec sa však z víťazstva tešila Erika Fabijan, ktorá sa stala aj celkovou víťazkou, druhé miesto obsadila Betka Kunáková a bronz patrí Monike Krupovej.
Zároveň sa v rámci prestávky medzi sezónami odohral i Janíkovský pohár, ktorého sa zúčastnilo 12 hráčov, hralo sa v dvoch skupinách systémom DI DO 501. Celkové víťazstvo si vybojoval Feri Švihorík výhrou nad Palim "Originál" Kunákom, tretie miesto obsadili porazení semifinalisti Juri Barbirík a Maťko Szakmár.

Tak týmto sme skompletizovali 1.sezónu Janíkovskej šípkarskej ligy. Poďakovanie patrí všetkým hráčom a hráčkam, ktorí sa ku nám prišli zabaviť šípkami a veľká vďaka patrí samozrejme i Pohostinstvu u Haupíka, kde nám bolo umožnené túto ligu hrávať v príjemnom a priateľskom prostredí. Samozrejme, že sa vyskytli i problémy, s ktorými sme sa popasovali, poučili sa a budeme sa im snažiť v budúcnosti vyhnúť, aby sme sa mohli tešiť na ďalšie priateľské a súťaživé stretnutia pri šípkach.

 

Janíkovská šípkarská liga

konečné poradie

Loading...

PDF

 

Janíkovská šípkarská ženská liga

10. kolo

Loading...

PDF

 

konečné poradie

Loading...

PDF

 


Kalendár steelových udalostí

pon júl 06 @18:00 - 12:00AM
Nitrianska šípkarská liga 23. sezóna
pon júl 13 @18:00 - 12:00AM
Nitrianska šípkarská liga 23. sezóna
pon júl 20 @18:00 - 12:00AM
Nitrianska šípkarská liga 23. sezóna
pon júl 27 @18:00 - 12:00AM
Nitrianska šípkarská liga 23. sezóna
pon aug 03 @18:00 - 12:00AM
Nitrianska šípkarská liga 23. sezóna

Zlatý partner

Strieborný partner

Mediálny partner