Vinaora Nivo Slider 3.x

Kompletné štatistiky záverečného desiateho kola žien a 2. Janíkovský pohár

S týždňovým oneskorením sa v Janíkovciach odohralo i posledné, 10.kolo ženskej Janíkovskej šípkarskej ligy. Už tradične sa zišlo 5 hráčok, do semifinále postúpila Betka Kunáková, ktorá však nestačila na Eriku Fabijan a o prekvapenie sa postarala Majka Hauptmannová víťazstvom nad Monikou Krupovou. Finále posledného kola bolo napínavé až do poslednej šípky, nakoniec sa však z víťazstva tešila Erika Fabijan, ktorá sa stala aj celkovou víťazkou, druhé miesto obsadila Betka Kunáková a bronz patrí Monike Krupovej.
Zároveň sa v rámci prestávky medzi sezónami odohral i Janíkovský pohár, ktorého sa zúčastnilo 12 hráčov, hralo sa v dvoch skupinách systémom DI DO 501. Celkové víťazstvo si vybojoval Feri Švihorík výhrou nad Palim "Originál" Kunákom, tretie miesto obsadili porazení semifinalisti Juri Barbirík a Maťko Szakmár.

Tak týmto sme skompletizovali 1.sezónu Janíkovskej šípkarskej ligy. Poďakovanie patrí všetkým hráčom a hráčkam, ktorí sa ku nám prišli zabaviť šípkami a veľká vďaka patrí samozrejme i Pohostinstvu u Haupíka, kde nám bolo umožnené túto ligu hrávať v príjemnom a priateľskom prostredí. Samozrejme, že sa vyskytli i problémy, s ktorými sme sa popasovali, poučili sa a budeme sa im snažiť v budúcnosti vyhnúť, aby sme sa mohli tešiť na ďalšie priateľské a súťaživé stretnutia pri šípkach.

 

Janíkovská šípkarská liga

konečné poradie

Loading...

PDF

 

Janíkovská šípkarská ženská liga

10. kolo

Loading...

PDF

 

konečné poradie

Loading...

PDF

 


Kalendár steelových udalostí

Žiadne udalosti

Zlatý partner

Strieborný partner

Mediálny partner