Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Už druhé kolo Nitrianskej šípkarskej ligy ukazuje, že najlepším šípkarom široko ďaleko je legenda nitrianskych šípiek Miloš Bédy. Ten s prehľadom zvíťazil aj v druhom kole a začína budovať okolo seba bariéru, aby Bédy price money v hodnote 100€ nikto nezískal. Vo finále si poradil s veľmi kvalitným hráčom, ktorý nás prišiel pozrieť a ukázať svoje kvality, Ľubošom Pivarčom 4:2.

Finále uspokojilo každého diváka, pretože bolo napínavé a mimoriadne kvalitné, veď takýchto finalistov vidieť hrať šesť legov je skutočný športový zážitok. Miloš aj Ľuboš sa dostali do finále poľahky, keď každý z nich stratil vo vyraďovacej časti len jeden leg. Miloš načal svoju prechádzku s Paľkom Popovičom, prešiel sa po Marekovi Dzurňákovi a prvú kvapku potu pustil s Braňom Filípekom. Aj Ľuboš stále ukazoval, že je vysoko nad ostatnými hráčmi a ukázal to aj Palimu Drahošovi, Ferimu Švihoríkovi a rovnako prvá kvapka potu vypadla až v zápase s Jurim Vindišom. Veľmi krásne šípky zahrali aj chlapci a dievčatá z Nových Zámkov, keď svojou hrou pozitívne prekvapil najmä Jojo Gazso. Dlhodobo zlepšujúcu formu vidieť aj na Juri Lisom, veríme, že za pár krátkych časov sa vráti do starej formy superdártistu.

Druhého kola sa zúčastnilo 20 hráčov a veríme, že stúpajúca tendencia bude pokračovať. Očakávame veľkých hráčov z blízkeho ale aj vzdialeného okolia, aby sa stali účastníkmi našej ligy a pokúsili sa postúpiť do TOP8 nabitej veľkými finančnými odmenami. Stále platí sociálny program na preplácanie cestovného na auto, v ktorom príde dva a viac hráčov. Kto by mal záujem, nech kontaktuje jedného z predstavenstva ligy.

Ak ste z Nitry a dostal sa Vám do rúk leták o našej lige, ste vítaní. Letáčik je voľnou vstupenkou pre hráčov, ktorí v našej lige ešte nehrali a chceli by sa zúčastniť a zažiť hobby športové napätie. Len to skúste a uvidíte, ako sa Vám šípky zapáčia. Ďalšie kolo odohráme, veríme, že aj s vami, vo štvrtok 25. septembra 2014 o 17.20 hod.

 
Štatistiky 2. kola
Počet hráčov: 18
Bingo - Miloš Bédy (5x), Braňo Filípek (2x), Róbert Danáč (1x), Ján Galbavý (1x), Juraj Hudák (1x), Ľuboš Pivarč (1x)
Zavretie (100+) – Ľuboš Pivarč (109)
Zavretie do 18. šípky - Miloš Bédy (3x), Ľuboš Pivarč (3x), Juraj Vindiš (1x), Martin Horečný (1x)
Zavretie do 15. šípky - Miloš Bédy (3x), Braňo Filípek (1x)
 
 
JUNIORI a hráči, ktorí prídu na turnaj PRVÝ KRÁT - POZOR, úhrada za štartovné ZADARMO!!!

POZOR, REKLAMOVAŤ ZLE SPOČÍTANÉ BODY JE MOŽNÉ LEN JEDNO KOLO DOZADU, PRETO PROSÍME PRAVIDELNÚ KONTROLU SVOJICH STAVOV.

 

2. kolo  

Loading...
 

 PDF


Kalendár steelových udalostí

Žiadne udalosti

Zlatý partner

Strieborný partner

Mediálny partner