Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Milí šípkarskí nadšenci a noví čitatelia, všetkých vás srdečne vítame na našej stránke zameranej na šípkarský šport. Keďže je o toto moderné odvetvie športu veľký záujem, a my, ktorí sa venujeme šípkareniu už mnoho rokov, sme sa rozhodli posunúť a odovzdať naše skúsenosti mladšej generácii. Okrem šípkarskej akadémie cez školský rok sme pre vaše deti pripravili po prvý krát možnosť zoznámiť sa a zabaviť so šípkami aj počas prázdnin. Pomocnú ruku nám podalo centrum voľného času Skalka, ktoré sa sa stalo dlhoročnou oázou v meste pre deti, mládež, dospelých i seniorov.

Počuli ste už o športe, ktorý sa volá šípky? V tomto letnom tábore sa naučíte, ako správne stáť pred terčom, ako správne odhadzovať šípky a ako zasiahnuť vytúžený cieľ. A že so šípkami je zábava nám dosvedčí mnoho hier, ktoré šípkarský šport ponúka. Veď kto by nechcel trafiť stred alebo obľúbené číslo. Nechajte sa inšpirovať a zažite športovú a súťaživú atmosféru, ktorú vedia ponúknuť len šípky. Tí najlepší si odnesú certifikát, s ktorým môžu hrať Nitriansku šípkarskú ligu juniorov, ktorá uzrie svetlo sveta začiatkom školského roka 2018/2019.

Letný tábor v Centre voľného času Skalka bude prebiehať od 6. do 10. augusta 2018 a je určený pre deti od 10 do 18 rokov, v ktorom sa veľa vecí o šípkach naučíte. Koniec tábora bude spojený s turnajom zúčastnených detí. Ak chcete, aby vaše deti zažili zábavu a naučili sa mnoho zo sveta športu či matematiky, tento tábor je pre nich ako stvorený. V cene tábora je zahrnutá desiata, obed, olovrant, pitný režim, materiál, cestovné, ceny, pedagogický dozor, poistné. Svoje deti možete prihlásiť online prihláškou. Program dňa začína príchodom o 8:00h a deti si môžete vyzdvihnúť o 16:00h. Podľa potreby môžete prichádzať od 7:00h. Bližšie informácie na tel. čísle: 0903 440 893, na tejto stránke a na Facebooku.

Veríme, že ste sa už rozhodli a stali sa ďalším milovníkom šípkarenia. Nech sa páči.