Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Prvé kolo Nitrianskej šípkarskej ligy máme úspešne za sebou. Zúčastnilo sa ho 16 hráčov a medzi nimi boli aj takí, ktorí pricestovali za šípkami až z Bratislavy, či zo Senice. Veľmi si ceníme ich účasť a veríme, že sa cítili u nás dobre a boli nitrianskou šípkarskou atmosférou očarení a motivovaní prísť opäť. Prezentovali sme aj nové úpravy pravidiel a najväčší úspech zožala cena a finančný bonus pre víťaza TOP8 v hodnote 300€.

 

Prvé kolo vyhral s prehľadom Miloš Bédy, ktorý bude určite celú sezónu ako na vidličkách, aby ho nikto neporazil. Vo finále zmietol Juriho Vindiša 4:0. Napínavý zápas predviedli Braňo Filípek s Milošom Bédym v semifinále, keď Miloš zvíťazil po urputnom boji 4:3. Juri Vindiš hladko prešiel semifinále cez Janka Galbavého, ktorý sa postaral o prekvapenie a porazil jednoznačného víťaza D skupiny Juriho Lisého.

Ďalšie kolo odohráme vo štvrtok 18. septembra 2014 o 17.20 hod. Tešíme sa na každého hráča, ktorý sa príde zabaviť so šípkami a zasadí semienka úspechu do sezóny, aby na jej konci mohol žať obilie v podobe krásnej finančno športovej odmeny.

 
Štatistiky 1. kola
Počet hráčov: 16
Bingo - Miloš Bédy (3x), Braňo Filípek (2x), Ján Galbavý, Marek Hlavatý, Juraj Vindiš
Zavretie (100+) – Miloš Bédy (130), Michal Rafaj (108), Juraj Vindiš (100)
Zavretie do 18. šípky - Miloš Bédy (4x), Juraj Vindiš (2x), Braňo Filípek (1x), Michal Rafaj (1x)
Zavretie do 15. šípky - Jaroslav Oprala
 
 
JUNIORI a hráči, ktorí prídu na turnaj PRVÝ KRÁT - POZOR, úhrada za štartovné ZADARMO!!!

POZOR, REKLAMOVAŤ ZLE SPOČÍTANÉ BODY JE MOŽNÉ LEN JEDNO KOLO DOZADU, PRETO PROSÍME PRAVIDELNÚ KONTROLU SVOJICH STAVOV.

 

1. kolo  

Loading...
 

Po 1. kole  

Loading...