Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Občianske združenie Dart Club Nitra

Dart Club Nitra
Občianske združenie
Lesná 2, 949 01 Nitra
IČO: 42201047
 
Milí nadšenci šípkarskeho športu a fanúšikovia nitrianskeho šípkarenia. Nový súťažný ročník 2021/2022 začína od 1. septembra 2021 a so začiatkom súvisí aj registrácia do Občianskeho združenia a registrácia licencie do Národného zväzu. Aj v tomto ročníku bude OZ Dart club Nitra registrátorom, preto vám ponúkame možnosť zaregistrovať sa do Národného zväzu práve cez naše združenie. Nie každý člen nášho právnického subjektu OZ Dart club Nitra chce byť aj registrovaným hráčom cez náš klub, preto prosíme každého člena, ale aj každého nového člena, aby v prihláške uviedol, či má záujem o registráciu cez náš klub, aby nedošlo k duplikáciám na národnej úrovni. Existujúci ale aj noví členovia, prosím vyplňte prihlášku, aby sme aktualizovali vaše údaje alebo vytvorili nového člena a uveďte váš záujem o registráciu licencie do národného zväzu. Ak sa chcete stať členom združenia bez registrácie licencie do národného zväzu, členský poplatok na ročník 2021/2022 je odsúhlasený na 15€. Ak sa chcete registrovať aj do zväzu cez nás, ročný poplatok je 20€. Každá prihláška (žiadosť) dostane na email svoje variabilné číslo, s ktorým uhradia príslušný poplatok platbou cez účet alebo v hotovosti, o čom budú emailom informovaní.
V aktuálnej sezóne sa poplatok za registráciu do zväzu predlžuje z predošlej sezóny, preto hráči, ktorí si vyplatili registráciu v sezóne 2020/2021 jej platnosť je aj v aktuálnej sezóne 2021/2022.
Ďakujeme za každú podporu formou členstva v našom klube.
 
 
 
Prihláška za člena Občianskeho združenia Dart Club Nitra

Po odoslaní tejto prihlášky Vás budeme kontaktovať a vstup do OZ DC Nitra bude právoplatný až po originálnom podpise a úhrade príslušného poplatku.

Údaje poskytnuté v prihláške (okrem mena a priezviska) sú internou záležitosťou občianskeho združenia DC Nitra. Tieto údaje sú k dispozícií len pre členov výkonného výboru a osoby predsedu združenia. Údaje poskytnuté v prihláške (okrem kontaktného mena) nebudú za žiadnych okolností zverejnené. Bez výslovného súhlasu osoby nebudú tieto údaje poskytnuté iným členom občianskeho združenia DC Nitra. Údaje budú použité do evidencie Informačného systému športu SR.
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com


Kalendár steelových udalostí

Žiadne udalosti

Zlatý partner

Strieborný partner

Mediálny partner