Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Občianske združenie Dart Club Nitra

Dart Club Nitra
Občianske združenie
Lesná 2, 949 01 Nitra
IČO: 42201047
 
Milí nadšenci šípkarskeho športu a fanúšikovia nitrianskeho šípkarenia. Nový súťažný ročník 2019/2020 začína od 1. septembra 2019 a so začiatkom súvisí aj registrácia do Občianskeho združenia a registrácia licencie do Národného zväzu. Aj v tomto ročníku bude OZ Dart club Nitra registrátorom, preto vám ponúkame možnosť zaregistrovať sa do Národného zväzu práve cez naše združenie. Nie každý člen nášho právnického subjektu OZ Dart club Nitra chce byť aj registrovaným hráčom cez náš klub, preto prosíme každého člena, ale aj každého nového člena, aby v prihláške uviedol, či má záujem o registráciu cez náš klub, aby nedošlo k duplikáciám na národnej úrovni. Existujúci ale aj noví členovia, prosím vyplňte prihlášku, aby sme aktualizovali vaše údaje alebo vytvorili nového člena a uveďte váš záujem o registráciu licencie do národného zväzu. Ak sa chcete stať členom združenia bez registrácie licencie do národného zväzu, členský poplatok na ročník 2019/2020 je odsúhlasený na 10€. Členovia, ktorí chcú byť aj registrovaní do zväzu, vyplatia členský poplatok 15€. Každá prihláška (žiadosť) dostane na email svoje variabilné číslo, s ktorým uhradia príslušný poplatok platbou cez účet alebo v hotovosti, o čom budú emailom informovaní. Ďakujeme za každú podporu formou členstva v našom klube.
 
 
Prihláška za člena Občianskeho združenia Dart Club Nitra

Po odoslaní tejto prihlášky Vás budeme kontaktovať a vstup do OZ DC Nitra bude právoplatný až po originálnom podpise a úhrade príslušného poplatku.

Údaje poskytnuté v prihláške (okrem mena a priezviska) sú internou záležitosťou občianskeho združenia DC Nitra. Tieto údaje sú k dispozícií len pre členov výkonného výboru a osoby predsedu združenia. Údaje poskytnuté v prihláške (okrem kontaktného mena) nebudú za žiadnych okolností zverejnené. Bez výslovného súhlasu osoby nebudú tieto údaje poskytnuté iným členom občianskeho združenia DC Nitra. Údaje budú použité do evidencie Informačného systému športu SR.
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com


Kalendár steelových udalostí

pon júl 06 @18:00 - 12:00AM
Nitrianska šípkarská liga 23. sezóna
pon júl 13 @18:00 - 12:00AM
Nitrianska šípkarská liga 23. sezóna
pon júl 20 @18:00 - 12:00AM
Nitrianska šípkarská liga 23. sezóna
pon júl 27 @18:00 - 12:00AM
Nitrianska šípkarská liga 23. sezóna
pon aug 03 @18:00 - 12:00AM
Nitrianska šípkarská liga 23. sezóna

Zlatý partner

Strieborný partner

Mediálny partner