Vinaora Nivo Slider 3.x

Nitrianska šípkarská liga

ročník názov súťaže titul víťaz
2009/2010
1. sezóna 2009: Zvonica Tour 2009 1. miesto Miloš Bédy
  Premier liga 1. miesto Miloš Bédy
  Play off 2009/2010 1. miesto Miloš Bédy
  Lucky loser 2009/2010 1. miesto Peter Pešta
2010/2011
2. sezóna 2010: jeseň 2010 1. miesto Miloš Bédy
  Premier liga 1. miesto Miloš Bédy
  Play off Jeseň 2010 1. miesto Miloš Bédy
  3. sezóna 2011: jar 2011 1. miesto Miloš Bédy
  Play off jar 2011 1. miesto Miloš Bédy
2011/2012
4. sezóna 2011: jeseň 2011 1. miesto Miloš Bédy
  Play off jar 2011 1. miesto Miloš Bédy
  5. sezóna 2012: jar 2012 1. miesto Miloš Bédy
  Play off jar 2012 1. miesto Miloš Bédy
  Lucky loser jar 2012 1. miesto Pavel Drahoš
2012/2013
6. sezóna 2012: jeseň 2012 1. miesto Miloš Bédy
  Play off jeseň 2012 1. miesto Miloš Bédy
  Lucky loser jeseň 2012 1. miesto Martin Horečný
  7. sezóna 2013: jar 2013 1. miesto Miloš Bédy
  Play off jar 2013 1. miesto Miloš Bédy
  Lucky loser jar 2013 1. miesto Michal Rafaj
2013/2014
8. sezóna 2013: jeseň 2013 Majster ligy Miloš Bédy
  TOP12 jeseň 2013 1. miesto Miloš Bédy
  Lucky loser jeseň 2013 1. miesto Daniel Kurovský
  9. sezóna 2014: jar 2014 Majster ligy Miloš Bédy
  TOP8 jar 2014 1. miesto Miloš Bédy
  Lucky loser jar 2014 1. miesto Róbert Kamenický
2014/2015
10. sezóna 2014: jeseň 2014 Majster ligy Miloš Bédy
  TOP8 jeseň 2014 1. miesto Miloš Bédy
  Lucky loser jeseň 2014 1. miesto Jozef Daňko ml.
  11. sezóna 2015: jar 2015 Majster ligy Miloš Bédy
  TOP8 jar 2015 1. miesto Miloš Bédy
  Lucky loser jar 2015 1. miesto Adrian Ježík
2015/2016
12. sezóna 2015: jeseň 2015 Majster ligy Juraj Vindiš
  TOP8 jeseň 2015 1. miesto Jaroslav Oprala
  Lucky loser jeseň 2015 1. miesto Michal Sulovský
  13. sezóna 2016: jar 2016 1. liga Majster 1. ligy Juraj Vindiš
  jar 2016 2. liga Majster 2. ligy Martin Horečný
  Play off 1. liga jar 2016 1. miesto Miloš Bédy
  Play off 2. liga jar 2016 1. miesto Norbert Keszi
  O pohár Tlačiarni Garmondnitra a Školáčik s.r.o 1. miesto Pavel Kunák / Tomáš Vrbiak
2016/2017
14. sezóna 2016: jeseň 2016 Majster ligy Juraj Vindiš
  TOP8 jeseň 2016 1. miesto Norbert Keszi
  Lucky loser jeseň 2016 1. miesto Marek Hlavatý
  15. sezóna 2017: jar 2017 Majster ligy Juraj Vindiš
  TOP8 jar 2017 1. miesto Juraj Vindiš
  Lucky loser jar 2017 1. miesto Norbert Keszi
  O pohár Tlačiarni Garmondnitra a Školáčik s.r.o 1. miesto Pavel Kunák junior / Juraj Vindiš
2017/2018
16. sezóna 2017: jeseň 2017 Majster ligy Jaroslav Oprala
  Veľké finále jeseň 2017 1. miesto Miloš Bédy
  Letný turnaj Šípkoškola 1. miesto Juraj Vindiš
  17. sezóna 2018: jar 2018 Majster ligy Juraj Vindiš
  Veľké finále jar 2018 1. miesto Pavel Kunák junior
  Veľkonočný benefičný turnaj 2018
1. miesto Miloš Bédy / Andrej Jung
2018/2019
18. sezóna 2018: Nitrianska šípkarská 1. liga
Majster 1. ligy Vladimír Zatko
  18. sezóna 2018: Nitrianska šípkarská 2. liga
Majster 2. ligy Peter Jakubis
  1. sezóna 2018: Nitrianska šípkarská juniorská liga
Majster ligy juniorov
Sebastián Valný
  19. sezóna 2019: Nitrianska šípkarská 1. liga Majster 1. ligy Vladimír Zatko
  19. sezóna 2019: Nitrianska šípkarská 2. liga
Majster 2. ligy Pavel Melicher
  2. sezóna 2019: Nitrianska šípkarská juniorská liga Majster ligy juniorov Sebastián Valný
  20. sezóna 2019: Nitrianska šípkarská 1. liga Majster 1. ligy Erik Poliak
  20. sezóna 2019: Nitrianska šípkarská 2. liga
Majster 2. ligy Jaroslav Kostelný
  3. sezóna 2019: Nitrianska šípkarská juniorská liga Majster ligy juniorov Martin Gažo
  1. sezóna 2019: Nitrianska šípkarská ženská liga
Majsterka ženskej ligy Monika Krupová
  Veľkonočný benefičný turnaj 2019
1. miesto František Šulc / Marek Hlavatý
  Nitriansky pohár 2018/2019
1. miesto Tomáš Kurdi
2019/2020
21. sezóna 2019: Nitrianska šípkarská liga
Majster ligy
Marián Kvasnička
  4. sezóna 2019 Extraligy
Víťaz Extraligy Erik Poliak
  4. sezóna 2019: Nitrianska šípkarská juniorská liga Majster ligy juniorov Sebastián Valný
  22. sezóna 2020: Nitrianska šípkarská liga
Majster ligy Jaroslav Oprala
  5. sezóna 2020 Extraligy Víťaz Extraligy Vladimír Zatko
  5. sezóna 2020: Nitrianska šípkarská juniorská liga Majster ligy juniorov Sebastián Valný
  23. sezóna 2020: Nitrianska šípkarská liga
Majster ligy Martin Červeňan
2020/2021
24. sezóna 2020: Nitrianska šípkarská liga
Majster ligy  
  6. sezóna 2020: Nitrianska šípkarská juniorská liga Majster ligy juniorov  
  25. sezóna 2020: Nitrianska šípkarská liga Majster ligy  
  7. sezóna 2020: Nitrianska šípkarská juniorská liga Majster ligy juniorov  
  26. sezóna 2020: Nitrianska šípkarská liga Majster ligy  
  8. sezóna 2020: Nitrianska šípkarská juniorská liga Majster ligy juniorov  
  6. sezóna 2020 Extraligy Víťaz Extraligy  
  1. sezóna 2020 Liga družstiev
Víťaz Nitrianskej ligy družstiev  
       

Kalendár steelových udalostí

Žiadne udalosti

Zlatý partner

Strieborný partner

Mediálny partner