Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Šípkarská akadémia

Prvý juniorský turnaj po pandemickej prestávke si prišlo zahrať šesť chlapcov a boli rozdelení do dvoch juniorských kategórií U13 a U18. Chalani vytvorili skvelú partiu a šípky si užili v rámci osláv Dňa detí. Vyhrávali rôzne vecné ceny a nakoniec krásne športové trofeje.

Postupne spúšťame tréningový proces a jeho súčasti aj pre juniorov. Po úvodných turnajoch ku Dňu detí "Nitra junior open U13" a "Nitra junior open U18" sme pre vás, milé deti (aj tie dospievajúce), pripravili priestor pre pravidelné "prezenčné" šípkarenie medzi vami. Ak sa chcete naučiť sústrediť, zlepšiť svoje pohyby, stretnúť sa s kamošmi, či oddýchnuť si od školy, čítajte ďalej a dozviete sa, o čo ide.

Milé deti, aj tie dospievajúce :-), srdečne vás pozývame na šípkarský Deň detí, ktorý sa uskutoční v utorok 1.6.2021 v našom hracom priestore v Palace bowling OC MAX Nitra. Veríme, že sa zabavíte, spoznáte nových chalanov, prípadne dievčatá a odnesiete si domov ten pravý "prezenčný" pocit zo zábavy. Ak vás úvodná veta zaujala, čítajte ďalej a dozviete sa viac.

Registrácia do plánovaných súťaží v novom súťažnom ročníku 2020/2021. Pre každého z vás máme v našej širokej ponuke to pravé, bavte sa šípkami spolu s nami počas celého roka.

Milí šípkari, šípkarky, fanúšikovia a podporovatelia šípkarského športu, zapojili sme sa do projektu Fond pre budúcnosť športu Niké, aby sme získali financie potrebné na vznikajúce tréningové centrum pre mládež. Veríme, že sa vám video bude páčiť a podporíte nás tlačidlom Páči sa mi to cez link na video nižšie, aby sme mali šancu získať podporu. Ďakujeme.

link na video

Šípkarský šport v Nitre zažil v pondelok opäť krásny zážitok, keď sa turnaja o Majstra Nitry Základných a Stredných škôl zúčastnilo 35 mládežníkov z deviatich rôznych škôl. Tento turnaj každým svojím ďalším kolom napreduje a záujem žiakov o túto športovú aktivitu stúpa a my, organizátor šípkarských podujatí, Občianske združenie Dart club Nitra, sme veľmi radi tejto perspektíve. Čo všetko sa udialo, sa môžte dočítať v tomto špeciálnom vydaní šípkarského žurnálu.

Milí juniori, využite túto skvelú možnosť a zažite počas vyučovania niečo nové. Prihláste sa ako reprezentanti vašej školy do turnaja v najrýchlejšie rastúcom modernom športe tejto doby, do turnaja v klasických šípkach. Turnaj sa organizuje už tretiu sezónu za sebou a našiel si už svoje tradičné miesto, pridaj sa k nám aj ty a vyhraj pre seba a svoju školu titul Majstra Nitry Základných alebo Stredných škôl.

Mladý šípkarský šport v našom krásnom meste Nitra si zatiaľ nenašiel miesto v tradičných nitrianskych novinách, ktoré mapovali sumarizáciu nákladov jednotlivých športov pre mládež. Keďže chceme, aby ste mali informácie z každého športu, tu je to najdôležitejšie ohľadom finančných nákladov pre vaše dieťa, ak sa rozhodne ísť šípkarskou cestičkou.

Milí šípkarskí nadšenci a noví čitatelia, všetkých vás srdečne vítame na našej stránke zameranej na šípkarský šport. Keďže je o toto moderné odvetvie športu veľký záujem, a my, ktorí sa venujeme šípkareniu už mnoho rokov, sme sa rozhodli posunúť a odovzdať naše skúsenosti mladšej generácii. Okrem šípkarskej akadémie cez školský rok sme pre vaše deti pripravili po prvý krát možnosť zoznámiť sa a zabaviť so šípkami aj počas prázdnin. Pomocnú ruku nám podalo centrum voľného času Skalka, ktoré sa sa stalo dlhoročnou oázou v meste pre deti, mládež, dospelých i seniorov.