Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Prvý tohtoročný juniorský turnaj si prišlo zahrať šesť súťažiacich chlapcov a jeden tréningový, najmenší zo všetkých, suverénne najlepší sedemročný počtár na Slovensku. Ako to celé dopadlo sa dočítate v najčerstvejších správach Juniorského šípkarského žurnálu.

Prázdninové dojazdy, choroby a iné povinnosti sa podpísali pod pomerne nízku účasť chlapcov, ale tí, ktorí prišli, tí sa zabavili naplno. Skvelú náladičku už ako vždy nám robil mladučký Timko, ktorý síce ešte nesúťaží, ale o to viac trénuje a veru poviem vám, počíta ako starý harcovník a to má len sedem rokov. Ďalším slniečkom je náš Lukinko Oprala, ktorý ukoristil cenný skalp v podobe vyhratého legu proti úradujúcemu Majstrovi ligy Sebkovi Valnému a potešil nový člen našej partie, Robko Počarovský, vitaj medzi nami a veríme, že si nájdeš svoje miesto a namotivujeme ťa k peknej kariére. Základná štvorka prišla celá, takže Matúško Hrnčiar, Adamko Vindiš, Maťko Gažo a Sebko Valný boli papierovými favoritmi na postup zo skupiny, čo sa aj potvrdilo. Semifinále však prinieslo prekvapenie, keď krásny obrat v zápase predviedol mladý Vindiš a otočil zápas proti Valnému vo svoj prospech. Na druhej strane poľahky postúpil Gažo cez Hrnčiara a tak sme videli konečne iné finále ako Valný vs. Gažo. U Vindiša juniora sa už začínajú prejavovať šípkarské gény a budeme určite o ňom ešte veľa počuť. Proti ostrieľanému Gažovi to však nebola prechádzka ružovou záhradou, no zápas sa veľmi nevydaril ani jednému z nich a tak s pomerne nízkymi priemermi si pripísal potrebné body za víťazstvo mladý Gažo a znížil tak bodové manko na vedúceho Sebka Valného.

Na všetkých vás sa tešíme opäť o týždeň, vo štvrtok 16.1.2020, nesúťažne od 16:00h a súťažne od 17:00h s registráciou maximálne do 16:45h. Tešíme sa všetkých nových ale aj skalných juniorov a takisto aj na tých, ktorí sa nemohli zúčastniť posledného kola, pridajte sa k nám a zažite šípkarenie na vlastnej koži s kamarátmi. Bavte sa šípkami.

 

Juniorská liga

04. kolo

Loading...

PDF

skupinová fáza

semifinále

finále

 

Priebežné poradie

Loading...

PDF


Kalendár steelových udalostí

pon aug 17 @18:00 - 12:00AM
Nitrianska šípkarská liga 23. sezóna
štv aug 20 @16:00 - 05:30PM
juniorské nesúťažné šípkarenie, tréning, turnaj
štv aug 20 @17:30 - 12:00AM
Janíkovská šípkarská letná liga
pon aug 24 @18:00 -
Nitrianska šípkarská liga 23. sezóna - záverečné kolo
štv aug 27 @16:00 - 05:30PM
juniorské nesúťažné šípkarenie, tréning, turnaj
štv aug 27 @17:30 - 12:00AM
Janíkovská šípkarská letná liga
sob aug 29 @11:00 -
1. open darts Hlohovec
sob aug 29 @13:30 -
Aréna open vol.6
pia sep 11 @09:00 -
Deň športu Mesta Nitra

Zlatý partner

Strieborný partner

Mediálny partner