Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

BERNÁTH Adam

Paňa (Nitra) / 1996

postup z ligy: Nitrianska šípkarská liga

účastník Extraligy v sezóne:

1. sezóna 2018 2. sezóna 2019 3. sezóna 2019 4. sezóna 2019 5. sezóna 2020 6. sezóna 2020
   •        

klubová príslušnosť 2019/2020: bez klubovej príslušnosti

BILAS Štefan

Partizánske / 1990

postup z ligy: Partizánska šípkarská liga

účastník Extraligy v sezóne:

1. sezóna 2018 2. sezóna 2019 3. sezóna 2019 4. sezóna 2019 5. sezóna 2020 6. sezóna 2020
       •    

klubová príslušnosť 2019/2020: DC Partizánske

BOVAN Nikolaj

Brezová pod Bradlom / 1995

postup z ligy: Brezovská šípkarská liga

účastník Extraligy v sezóne:

1. sezóna 2018 2. sezóna 2019 3. sezóna 2019 4. sezóna 2019 5. sezóna 2020 6. sezóna 2020
       •  

klubová príslušnosť 2019/2020: TŠL Trnava

DANÁČ Róbert

Nitra - Zbehy / 1968

postup z ligy: Nitrianska šípkarská liga

účastník Extraligy v sezóne:

1. sezóna 2018 2. sezóna 2019 3. sezóna 2019 4. sezóna 2019 5. sezóna 2020 6. sezóna 2020
 •  •        

klubová príslušnosť 2019/2020: bez klubovej príslušnosti

DANKO Juraj

Nová Ves nad Žitavou (Nitra) / 1991

postup z ligy: Nitrianska šípkarská liga

účastník Extraligy v sezóne:

1. sezóna 2018 2. sezóna 2019 3. sezóna 2019 4. sezóna 2019 5. sezóna 2020 6. sezóna 2020
 •          

klubová príslušnosť 2019/2020: bez klubovej príslušnosti

GALBAVÝ Ján

Nitra - Klokočina / 1983

postup z ligy: Nitrianska šípkarská liga

účastník Extraligy v sezóne:

1. sezóna 2018 2. sezóna 2019 3. sezóna 2019 4. sezóna 2019 5. sezóna 2020 6. sezóna 2020
         •  

klubová príslušnosť 2019/2020: bez klubovej príslušnosti

GUBA Milan

Partizánske / 1989

postup z ligy: Nitrianska šípkarská liga

účastník Extraligy v sezóne:

1. sezóna 2018 2. sezóna 2019 3. sezóna 2019 4. sezóna 2019 5. sezóna 2020 6. sezóna 2020
 •          

klubová príslušnosť 2019/2020: DC Partizánske

HLAVATÝ Marek

Nové Zámky / 1979

postup z ligy: Nitrianska šípkarská liga

účastník Extraligy v sezóne:

1. sezóna 2018 2. sezóna 2019 3. sezóna 2019 4. sezóna 2019 5. sezóna 2020 6. sezóna 2020
 •          

klubová príslušnosť 2019/2020: Južný teror

HRNČIAR Viliam

Nitra / 1977

postup z ligy: Janíkovská šípkarská liga

účastník Extraligy v sezóne:

1. sezóna 2018 2. sezóna 2019 3. sezóna 2019 4. sezóna 2019 5. sezóna 2020 6. sezóna 2020
     •      

klubová príslušnosť 2019/2020: DC Janíkovce

JAKUBIS Peter

Nováky (Prievidza) / 1975

postup z ligy: Nitrianska šípkarská liga

účastník Extraligy v sezóne:

1. sezóna 2018 2. sezóna 2019 3. sezóna 2019 4. sezóna 2019 5. sezóna 2020 6. sezóna 2020
   •      

klubová príslušnosť 2019/2020: Extraliga tím Garmond Nitra

JAKUŠ Michal

Bratislava / 1979

postup z ligy: Senecká šípkarská liga

účastník Extraligy v sezóne:

1. sezóna 2018 2. sezóna 2019 3. sezóna 2019 4. sezóna 2019 5. sezóna 2020 6. sezóna 2020
       •    

klubová príslušnosť 2019/2020: bez klubovej príslušnosti

JANÍK Michal

Priepasné (Myjava) / 1988

postup z ligy: Brezovská šípkarská liga

účastník Extraligy v sezóne:

1. sezóna 2018 2. sezóna 2019 3. sezóna 2019 4. sezóna 2019 5. sezóna 2020 6. sezóna 2020
         

klubová príslušnosť 2019/2020: bez klubovej príslušnosti

JEŽÍK Adrian

Trnava / 1975

postup z ligy: Trnafská šípková liga

účastník Extraligy v sezóne:

1. sezóna 2018 2. sezóna 2019 3. sezóna 2019 4. sezóna 2019 5. sezóna 2020 6. sezóna 2020
         

klubová príslušnosť 2019/2020: TŠL Trnava

JUNG Andrej

Nové Zámky / 1986

postup z ligy: Nitrianska šípkarská liga

účastník Extraligy v sezóne:

1. sezóna 2018 2. sezóna 2019 3. sezóna 2019 4. sezóna 2019 5. sezóna 2020 6. sezóna 2020
 •  •  •    

klubová príslušnosť 2019/2020: Južný teror

KESZI Norbert

Nové Zámky / 1975

postup z ligy: Nitrianska šípkarská liga

účastník Extraligy v sezóne:

1. sezóna 2018 2. sezóna 2019 3. sezóna 2019 4. sezóna 2019 5. sezóna 2020 6. sezóna 2020
 •          

klubová príslušnosť 2019/2020: Južný teror

KRAJKOVIČ Martin

Humenné / 1987

postup z ligy: Divoká karta organizátora

účastník Extraligy v sezóne:

1. sezóna 2018 2. sezóna 2019 3. sezóna 2019 4. sezóna 2019 5. sezóna 2020 6. sezóna 2020
  •  •   •    

klubová príslušnosť 2019/2020: DC Toi Toi Dixi Bratislava

KRIPNER Stanislav

Bratislava / 1981

postup z ligy: Nitrianska šípkarská liga

účastník Extraligy v sezóne:

1. sezóna 2018 2. sezóna 2019 3. sezóna 2019 4. sezóna 2019 5. sezóna 2020 6. sezóna 2020
   •        

klubová príslušnosť 2019/2020: bez klubovej príslušnosti

KUCMAN Tomáš

Lošonec (Trnava) / 1995

postup z ligy: Trnafská šípková liga

účastník Extraligy v sezóne:

1. sezóna 2018 2. sezóna 2019 3. sezóna 2019 4. sezóna 2019 5. sezóna 2020 6. sezóna 2020
         

klubová príslušnosť 2019/2020: TŠL Trnava

KUNÁK Pavel junior

Nitra / 1987

postup z ligy: Janíkovská šípkarská liga

účastník Extraligy v sezóne:

1. sezóna 2018 2. sezóna 2019 3. sezóna 2019 4. sezóna 2019 5. sezóna 2020 6. sezóna 2020
 •  •    •    

klubová príslušnosť 2019/2020: DC Janíkovce

KURDI Tomáš

Levice / 1983

postup z ligy: Divoká karta organizátora

účastník Extraligy v sezóne:

1. sezóna 2018 2. sezóna 2019 3. sezóna 2019 4. sezóna 2019 5. sezóna 2020 6. sezóna 2020
 • •  •   •    

klubová príslušnosť 2019/2020: ŠK Zlaté Moravce

Kalendár steelových udalostí

Zlatý partner

Strieborný partner

Mediálny partner