Vinaora Nivo Slider 3.x

BÉDY Miloš

Nitra - Dražovce / 1962

postup z ligy: Nitrianska šípkarská liga

účastník Extraligy v sezóne:

1. sezóna 2018 2. sezóna 2019 3. sezóna 2019 4. sezóna 2019 5. sezóna 2020 6. sezóna 2020
   

klubová príslušnosť 2020/2021: Toi Toi Dixi Bratislava

BILKA Igor

Močenok (Šaľa) / 1974

postup z ligy: Nitrianska šípkarská liga

účastník Extraligy v sezóne:

1. sezóna 2018 2. sezóna 2019 3. sezóna 2019 4. sezóna 2019 5. sezóna 2020 6. sezóna 2020

klubová príslušnosť 2020/2021: Extraliga tím Garmond Nitra

BÖDÖR Marián

Pavlice (Trnava) / 1989

postup z ligy: Trnafská šípková liga

účastník Extraligy v sezóne:

1. sezóna 2018 2. sezóna 2019 3. sezóna 2019 4. sezóna 2019 5. sezóna 2020 6. sezóna 2020
          • 

klubová príslušnosť 2020/2021: TŠL Trnava

ČERNÍK Andrej

Trnava / 1985

postup z ligy: Trnafská šípková liga

účastník Extraligy v sezóne:

1. sezóna 2018 2. sezóna 2019 3. sezóna 2019 4. sezóna 2019 5. sezóna 2020 6. sezóna 2020
          • 

klubová príslušnosť 2020/2021: TŠL Trnava

ČERVEŇAN Martin

Dubnica nad Váhom / 1976

postup z ligy: Nitrianska šípkarská liga

účastník Extraligy v sezóne:

1. sezóna 2018 2. sezóna 2019 3. sezóna 2019 4. sezóna 2019 5. sezóna 2020 6. sezóna 2020
          • 

klubová príslušnosť 2020/2021: Toi Toi Dixi Bratislava

FUKAS Marek

Nitra - Klokočina / 1987

postup z ligy: samoplatca

účastník Extraligy v sezóne:

1. sezóna 2018 2. sezóna 2019 3. sezóna 2019 4. sezóna 2019 5. sezóna 2020 6. sezóna 2020
          • 

klubová príslušnosť 2020/2021: DCN Nitrianski Corgoni

GUBA Lukáš

Partizánske / 1991

postup z ligy: Partizánska šípkarská liga

účastník Extraligy v sezóne:

1. sezóna 2018 2. sezóna 2019 3. sezóna 2019 4. sezóna 2019 5. sezóna 2020 6. sezóna 2020
 • •  •   •    •

klubová príslušnosť 2020/2021: DC Partizánske

HRNČIAR Viliam

Nitra / 1977

postup z ligy: Janíkovská šípkarská liga

účastník Extraligy v sezóne:

1. sezóna 2018 2. sezóna 2019 3. sezóna 2019 4. sezóna 2019 5. sezóna 2020 6. sezóna 2020
     •      •

klubová príslušnosť 2020/2021: DC Janíkovce

JAKUBČÍK Jozef

Bratislava / 1978

postup z ligy: samoplatca

účastník Extraligy v sezóne:

1. sezóna 2018 2. sezóna 2019 3. sezóna 2019 4. sezóna 2019 5. sezóna 2020 6. sezóna 2020
           •

klubová príslušnosť 2020/2021: voľný hráč

JAKUBIS Peter

Nováky (Prievidza) / 1975

postup z ligy: Nitrianska šípkarská liga

účastník Extraligy v sezóne:

1. sezóna 2018 2. sezóna 2019 3. sezóna 2019 4. sezóna 2019 5. sezóna 2020 6. sezóna 2020
   •     • 

klubová príslušnosť 2020/2021: Extraliga tím Garmond Nitra

KRCHO Juraj

Vydrná (Púchov) / 1993

postup z ligy: Nitrianska šípkarská liga

účastník Extraligy v sezóne:

1. sezóna 2018 2. sezóna 2019 3. sezóna 2019 4. sezóna 2019 5. sezóna 2020 6. sezóna 2020
          • 

klubová príslušnosť 2020/2021: DC Dubnica

KUNÁK Pavel junior

Nitra / 1987

postup z ligy: Janíkovská šípkarská liga

účastník Extraligy v sezóne:

1. sezóna 2018 2. sezóna 2019 3. sezóna 2019 4. sezóna 2019 5. sezóna 2020 6. sezóna 2020
 •  •    •    •

klubová príslušnosť 2020/2021: DCN Janíkovce A

KVASNIČKA Marián

Beluša (Púchov) / 1961

postup z ligy: Nitrianska šípkarská liga

účastník Extraligy v sezóne:

1. sezóna 2018 2. sezóna 2019 3. sezóna 2019 4. sezóna 2019 5. sezóna 2020 6. sezóna 2020
          • 

klubová príslušnosť 2020/2021: DC Dubnica

MAREČEK Jaroslav

Senica / 1979

postup z ligy: Divoká karta organizátora

účastník Extraligy v sezóne:

1. sezóna 2018 2. sezóna 2019 3. sezóna 2019 4. sezóna 2019 5. sezóna 2020 6. sezóna 2020
   

klubová príslušnosť 2020/2021: Extraliga tím Garmond Nitra

SAMBOR František

Skalica / 1961

postup z ligy: Brezovská šípkarská liga

účastník Extraligy v sezóne:

1. sezóna 2018 2. sezóna 2019 3. sezóna 2019 4. sezóna 2019 5. sezóna 2020 6. sezóna 2020
          • 

klubová príslušnosť 2020/2021: voľný hráč

SEKEREŠ Jozef

Prievidza / 1976

postup z ligy: Divoká karta organizátora

účastník Extraligy v sezóne:

1. sezóna 2018 2. sezóna 2019 3. sezóna 2019 4. sezóna 2019 5. sezóna 2020 6. sezóna 2020
       

klubová príslušnosť 2020/2021: DC Kondor Prievidza

SUCHÝ Dušan

mesto / rok

postup z ligy: Brezovská šípkarská liga

účastník Extraligy v sezóne:

1. sezóna 2018 2. sezóna 2019 3. sezóna 2019 4. sezóna 2019 5. sezóna 2020 6. sezóna 2020
          • 

klubová príslušnosť 2020/2021: voľný hráč

ŠVIHORÍK František

Nitra - Báb / 1978

postup z ligy: Janíkovská šípkarská liga

účastník Extraligy v sezóne:

1. sezóna 2018 2. sezóna 2019 3. sezóna 2019 4. sezóna 2019 5. sezóna 2020 6. sezóna 2020
           •

klubová príslušnosť 2020/2021: DC Janíkovce

VALNÝ Juraj

Čeľadince (Topoľčany) / 1977

postup z ligy: Partizánska šípkarská liga

účastník Extraligy v sezóne:

1. sezóna 2018 2. sezóna 2019 3. sezóna 2019 4. sezóna 2019 5. sezóna 2020 6. sezóna 2020
 •  • •   

klubová príslušnosť 2020/2021: ŠK Zlaté Moravce

VINDIŠ Juraj

Báb (Nitra) / 1973

postup z ligy: Nitrianska šípkarská liga

účastník Extraligy v sezóne:

1. sezóna 2018 2. sezóna 2019 3. sezóna 2019 4. sezóna 2019 5. sezóna 2020 6. sezóna 2020
 •  •  •  •  •

klubová príslušnosť 2020/2021: Extraliga tím Garmond Nitra

 

Kalendár steelových udalostí

Žiadne udalosti

Zlatý partner

Strieborný partner

Mediálny partner