Vinaora Nivo Slider 3.x

Chcete sa naučiť hrať správne šípky? Tento článok je presne pre vás.

Spustili sme pre Vás tréningové možnosti, pomocou ktorých sa so šípkami zoznámite a budete môcť zlepšovať. Naučíme Vás správne držanie šípky, správny postoj pred terčom, správny spôsob odhadzovania šípky, počítanie a zapisovanie. 

 

Čo by ste mali vedieť:

Ak ste vo veku od 10 do 18 rokov, Nitrianska šípkarská akadémia ponúka:

  • tréningový deň je streda od 17:30 hodiny
  • tréningová hodina má 60 minút, cena za odchodený cyklus (štyri tréningové hodiny) je 20€
  • každý hráč má prispôsobený tréningový plán k svojej výkonnosti
  • trénujeme v Šípkarskej klubovni na poschodí v Pube 33 na Pešej zóne v Nitre, kde máme vlastnú miestnosť s deviatimi terčami

Ostatné informácie:

  • Inštruktorom je predseda Občianskeho združenia Dart club Nitra Mgr. Jaroslav Oprala. Venuje sa steelovým šípkam od roku 2011 a od roku 2013 je spoluorganizátorom Nitrianskej šípkarskej ligy. Má pedagogické vzdelanie druhého stupňa a štátnu skúšku z pedagogiky.
  • Ak sa chcete pridať medzi nás, nech sa páči, môžte sa zaregistrovať u inštruktora telefonicky na 0903952398, e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo osobne na ktoromkoľvek turnaji Nitrianskej šípkarskej ligy. Vždy deň predtým budete formou sms oboznámený o tréningu a čase a spätnou sms potvrdíte svoju účasť. Pozor, na tréning je potrebné sa registrovať minimálne deň vopred!

 

Veríme, že ste sa už rozhodli a stali sa ďalším milovníkom šípkarenia. Nech sa páči.

 


Zlatý partner

Strieborný partner

Mediálny partner