Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

- hrávame s oceľovými (steelovými) hrotmi na klasické terče (nie automatové softové terče)

- hrá sa 501DO - začínate s bodmi v hodnote 501, koľko bodov nahádžete, toľko sa Vám odpočíta a nulu musíte dosiahnuť tak, že posledné číslo hodíte ako jeho dvojitú hodnotu (napríklad: zostane Vám na konci 40, nestačí hodiť 20 a 20, ale políčko na terči Double 20).

- Nitrianska šípkarská liga je zložená z troch líg. Prvá liga je uzavretá a je potrebné sa do nej kvalifikovať. Druhá liga je otvorená liga, do ktorej sa môže prihlásiť ktokoľvek. Podmienkou je zakúpiť licenciu na celú sezónu (Druholigová karta) alebo licenciu na tri ligové kolá v sezóne (Minikarta) alebo si zakúpiť len jednorazový vstup. Treťou ligou je samostatná liga juniorov, ktorú môžu hrať žiaci do 18 rokov, podmienkou je vlastniť licenciu Juniorská ligová karta. Viac o licenciách v bode 9. pravidiel 18. sezóny

- prihlasujete sa vždy na konkrétne kolo, nie do celej ligy ako takej, takže prídete na ligové kolo, ktoré Vám vyhovuje, nemáte žiadnu povinnosť prísť na ďalšie kolá, strácate získané body a možnosť postupovať v tabuľke vyššie.

- hrávame každý štvrtok v Pube 33 na Pešej zóne podľa Dátumového rozpisu súťaže

- prihlásenie na konkrétne kolo prebieha od 17:00 do 17:20, potom sa žrebujú zápasy, ktoré sa odohrajú počas skupinovej fázy ligového kola. Tzn. že si každý z Vás zahrá niekoľko zápasov. Táto časť turnaja trvá do cca. 20:30hod, ak nepostúpite zo skupín ďalej, turnaj pre vás končí teda o cca. pol deviatej. Finálový zápas prebieha zvyčajne okolo 22:00 hodiny, kedy ligové kolo aj končí.

- šípky Vám požičiame, ak nemáte

- čo neviete, vysvetlíme

- Ste srdečne vítaný

- podrobné info v sekcii Pravidlá jednotlivcov

 

Krátka motivácia...

Ste žiak alebo študent a máte voľný čas a chceli by ste ho využiť nejak hodnotnejšie ako pri pivku v bare? Ak ste v bare a už je hlboká noc, zahádžete si šípky do šípkarského automatu alebo sa len pozeráte, že by ste si aj zahral, ale asi Vám to nepôjde? Skúste si dať to pivko v našom šípkarskom pube PUB33 na Pešej zóne a popri tom si zahrajte s nami nie automatové, ale klasické šípky, ktoré sledujete aj televízii a to na úrovni a s úsmevom. Že Vám to asi nepôjde? Nič si z toho nerobte, aj my sa snažíme, trénujeme, prehrávame, občas vyhrávame a tešíme sa z atmosféry spoločne.
Ste ženatý alebo vydatá, prišli ste domov z práce, najedli sa, vyložili nohy na stôl a pustili telku alebo na počítači on-line hry? A toto opakujete x-krát do týždňa? Aj by ste rozmýšľali, že by ste si trošku zašportovali alebo vybehli do spoločnosti medzi ľudí, ale partner Vás nechce pustiť alebo sa Vám nechce? Presne aj na toto sme vytvorili túto ligu. Je aj pre Vás. My sme sa to už naučili. Proste každý štvrtok sú šípky. Sme slušní, radi športujeme, radi vyhrávame, radi sa stretávame, radi spoznávame všetkých nových a radi propagujeme a dláždime cestu slovenským šípkam.
Máte doma terč? Hrávate u Vás doma s kamošmi, ale bojíte sa prísť na turnaj, pretože by ste prehrali a urobili si hanbu a radšej budete ešte trénovať a prídete až potom, keď budete dobrý? Máme pre Vás zlú správu, bez prehier na turnaji nebudete nikdy dobrý. Obrovská väčšina z nás šípky viac miluje ako ich vie hrať. Ale snažíme sa a spoločne sa zlepšujeme.
Ste, alebo si myslíte, že ste, dobrý hráč, prípadne profík? Aj pre Vás je táto liga. Máme tu zopár hráčov, ktorí Vám ukážu, že ešte máte nejaké tie rezervy a spoločne spolu s nami sa zlepšíte ešte viac. Veď Majster Slovenska 2016, Vicemajster Slovenska 2015 a aktuálna slovenská jednotka sú dosť zvučné tituly... Skúste ich poraziť.

 


Kalendár steelových udalostí

ned dec 16 @17:30 - 12:00AM
Trnafská šípková liga
uto dec 18 @18:00 - 12:00AM
Novozámocká šípkarská liga
štv dec 20 @17:30 -
Nitrianska šípkarská liga 1. kolo / 19. sezóna
ned dec 23 @17:30 - 12:00AM
Trnafská šípková liga
uto dec 25 @18:00 - 12:00AM
Novozámocká šípkarská liga
uto jan 01 @18:00 - 12:00AM
Novozámocká šípkarská liga
štv jan 03 @17:30 -
Nitrianska šípkarská liga 2. kolo / 19. sezóna
uto jan 08 @18:00 - 12:00AM
Novozámocká šípkarská liga
štv jan 10 @17:30 -
Nitrianska šípkarská liga 3. kolo / 19. sezóna
sob jan 12
Majstrovstvá Slovenska dvojíc a jednotlivcov

Zlatý partner

Strieborný partner

Mediálny partner