Vinaora Nivo Slider 3.x

Súťažný ročník 2019/2020 sme zahájili aj v juniorskej kategórii a v nových priestoroch sme privítali osmičku zanietených chlapcov. Zvíťazil ten najlepší a vyzeraá to v tejto sezóne na predných priečkach na poriadku naťahovačku a my sa máme na čo tešiť. Viac sa dočítate v druhom vydaní Šípkarského žurnálu.

Novú sezónu sme začali v osmičke a veru chýbali nám v prvom kole niektoré talenty z predošlých sezón. Klubovňu sme vytvárali najmä pre tieto typy súťaží, preto využite možnosť zabávať sa so šípkarským športom v slušných podmienkach a naozaj luxusnom priestore so štyrmi terčami. Pre začiatočníkov máme pomocné digitálne počítadlá, takže naozaj nie je sa čoho obávať, práve naopak, je to prvý krok ku zábave a voľnočasovej aktivite, ktorá vás zabaví a ešte aj niečo naučí. Súťaž trvá asi dve hodinky a je to ideálna príležitosť na aktívne trávenie voľného času. Súťaže sa môžu zúčastniť všetky deti, ideálne od 8 rokov, maximálnou hranicou je vek 18 rokov. Zvíťaziť je len bonus navyše, každý mladý súťažiaci si zahrá najmenej tri zápasy a tí najlepší postupujú do ďalšej fázy turnaja. Verte, sa vám tento typ súťaže bude páčiť tak, ako našim skalným chlapcom, z ktorých sa už počas ich krátkej kariéry podarili výkone rovnajúce sa so seniorskými súťažiacimi, veď nakoniec, víťaz prvého kola dosiahol priemer 76 na tri šípky. Sebko Valný sa tak stal víťazom úvodného kola, keď vo finále porazil Maťka Gaža najtesnejším rozdielom 2:1. Obaja zohrali krásne a kvalitné finále, ktoré si môžte pozrieť aj našom youtube kanále Šípky Nitra.

Každú stredu súťažíme medzi juniormi a my sa na vás všetkých mladých tešíme a veríme, že si stredy zamilujete a využijete tieto chvíle ako krúžkovú aktivitu. Milí rodičia, využite tieto možnosti a skúste prepojiť športovanie s matematikou pre svoje deti a oni sa vám odvďačia dobrými známkami z matematiky, pretože počítanie je pri šípkach základom hry.

Najbližšie si v Nitre budete môcť zasúťažiť v Nitrianskej šípkarskej lige, ktorej hrací deň je ako vždy štvrtok v Pube33 od 18:00 hodiny. Nezabudnite na skoršiu registráciu maximálne do 17:30h. Tešíme sa na vás.

 

Juniorská liga

1. kolo

Loading...

 PDF

video z finále

 

Priebežné poradie

Loading...

PDF


Kalendár steelových udalostí

ned sep 22 @17:00 -
Partizánska šípkarská liga
pon sep 23 @18:30 -
Šípkarská Extraliga divízia Nitra
uto sep 24 @17:45 -
Senecká šípkarská liga
uto sep 24 @18:00 -
Janíkovská šípkarská liga
str sep 25 @17:00 -
Nitrianska šípkarská juniorská liga
štv sep 26 @18:00 -
Nitrianska šípkarská liga
ned sep 29 @17:00 -
Partizánska šípkarská liga
pon sep 30 @18:30 -
Šípkarská Extraliga divízia Nitra
uto okt 01 @17:45 -
Senecká šípkarská liga
uto okt 01 @18:00 -
Janíkovská šípkarská liga

Zlatý partner

Strieborný partner

Mediálny partner