Vinaora Nivo Slider 3.x

Dart club Nitra je občianske združenie, ktoré organizuje šípkarské súťaže a propaguje šípkarský šport v meste Nitra a celom Nitrianskom regióne. Organizuje juniorské a seniorské kategórie, zabezpečuje tréningový proces, dopravu, ubytovanie a registrácie svojich členov na národných súťažiach. Svojou vysokou úrovňou podporuje a rozvíja telesnú kultúru mládeže a dospelých. Svojou tradíciou od roku 2010 propaguje, rozširuje a zachováva kultúrne hodnoty formou organizovania športovo-kultúrnych podujatí pre všetky vekové kategórie mužov a žien. Ponúka unikátny priestor pre sebarealizáciu, trávenie voľnočasových aktivít, rozvoj telesnej a mentálnej kultúry, psychohygienu a socializáciu svojich členov a záujemcov o šípkarský šport.

  • hrávame s oceľovými (steelovými) hrotmi na klasické terče (nie automatové softové terče)
  • hrá sa 501DO - začínate s bodmi v hodnote 501, koľko bodov nahádžete, toľko sa Vám odpočíta a nulu musíte dosiahnuť tak, že posledné číslo hodíte ako jeho dvojitú hodnotu (napríklad: zostane Vám na konci 40, nestačí hodiť 20 a 20, ale vonkajšie políčko na terči Double 20).
  • Nitrianska šípkarská liga je zložená z troch líg. Prvá liga je uzavretá a je potrebné sa do nej kvalifikovať. Druhá liga je otvorená liga, do ktorej sa môže prihlásiť ktokoľvek. Podmienkou je zakúpiť licenciu na celú sezónu (Druholigová karta) alebo licenciu na tri ligové kolá v sezóne (Minikarta) alebo si zakúpiť len jednorazový vstup. Treťou ligou je samostatná liga juniorov, ktorú môžu hrať žiaci do 18 rokov, podmienkou je vlastniť licenciu Juniorská ligová karta.
  • prihlasujete sa vždy na konkrétne kolo, nie do celej ligy ako takej, takže prídete na ligové kolo, ktoré Vám vyhovuje, nemáte žiadnu povinnosť prísť na ďalšie kolá, strácate však možnosť získať body a možnosť postupovať v tabuľke vyššie z daného vynechaného turnaja.
  • hrávame každý štvrtok v Pube 33 na pešej zóne v Nitre
  • prihlásenie na konkrétne kolo prebieha vždy v hrací deň 30 minút pred začatím jednotlivých turnajov.
  • šípky Vám požičiame, ak nemáte
  • čo neviete, vysvetlíme
  • všetci ste srdečne vítaní

 

promo video 1

 

promo video 2


Kalendár steelových udalostí

uto aug 20 @17:45 - 12:00AM
Senecká šípkarská liga
uto aug 20 @18:00 - 12:00AM
Janíkovská šípkarská liga
ned aug 25 @16:00 - 12:00AM
Partizánska šípkarská liga
ned sep 01 @16:00 - 12:00AM
Partizánska šípkarská liga

Zlatý partner

Strieborný partner

Mediálny partner