Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Juniori opäť úradovali v seniorských súťažiach a my máme veľkú radosť, že sa im u nás páči a že sa im u nás takto nádherne darí. Celý výsledkový servis sa dočítate v tomto vydaní šípkarského žurnálu, ktorý nám v desiatom kole prináša náš partner veľkoplošná tlačiareň Denker s.r.o.

Dnešný žurnál bude skôr o riešeniach a prosbách, ako o samotných priebehoch jednotlivých turnajov. Celý priebeh sa dočítate v úžasnom výsledkovom servise na konci tohto článku, kde máte ako vždy zobrazený široký záber štatistík. Tento program, ktorý jednotlivé štatistiky spracúva, sme vyvíjali mnoho rokov a konečne vychytaný od všetkých možných chybičiek nám ukazuje svoj výnimočný význam a zmysel. Celé kolo sme však bojovali s technickým problémom s kamerou na terč, ktorá stále zamŕzala. Všetky videá, nielen z tohto ligového kola, si môžte v pokoji a vegetne poprezerať na našom youtubovom kanále Šípky Nitra, ktorý si postupne hľadá svoje miesto a svojich odberateľov. Ak vie niekto pomôcť s týmto problémom, budeme veľmi radi, keď nám podá pomocnú radu, skúšali sme naozaj všetko, čo sme vedeli. Vopred ďakujeme a týmto sa ospravedlňujeme všetkým divákom za spôsobené komplikácie.

Ako sme už uverejňovali v predošlom článku, od novej sezóny, teda začiatkom apríla, dochádza ku zmene hracieho dňa Prvej ligy a Juniorskej ligy, ktoré presúvame na pondelok, pričom pre druhú ligu sa nič nemení. Toto rozhodnutie sa nám potvrdilo opäť ako správne v aktuálnom kole, keď si ligové zápasy prišlo zahrať spolu rekordných 66 hráčov a keďže máme k dispozícii nádherných 10 terčov + 1 pomocný, aj tak nie je možné z kapacitných dôvodov zachovávať komfort pre hráčov a divákov, aký si predstavujeme. Keďže nám mimoriadne záleží na maximálnej spokojnosti vás všetkých a veruže vy nám to oplácate svojou prítomnosťou a vždy dobrou náladou a športovou atmosférou, vzniká nám priestor pre vytúženú samostatnú Ženskú steelovú ligu. Predpokladom by bol pondelňajší hrací deň a my potrebujeme zistiť, či vaše mamičky, ženičky, partnerky, sestry, kamarátky alebo úplne nezainteresované dievčatá a ženy, by mali záujem o takýto projekt. Hrávalo by sa v pondelok o 17:00 alebo 18:00 hodine, podľa väčšinového návrhu. Preto Vás prosíme po dočítaní týchto riadkov o nejakú spätnú väzbu na našom facebooku pri danom článku, či je záujem, prípadne čo mu bráni, aby sme našli najvhodnejšie riešenie.

A teraz sa poďme pozrieť na víťazov jednotlivých kategórií. Desiate kolo juniorskej ligy prinieslo obrovské prekvapenie v podobe premiérového víťazstva v celom ligovom kole pre talentovaného futbalistu zo Šale, ktorý je športovým multitalentom a dokázal poraziť famózneho Romana Pavloviča juniora. Týmto skvelým chlapcom je Nathy Udvaros a jemu patrí obrovská gratulácia nielen za celkové víťazstvo, ale za tie náročné chvíle, ktoré dokázal ustáť a s hlavou profesionálneho športovca v pohode zvládnuť. Porazený finalista Roman Pavlovič junior si ale veľkú hlavu z prehry nerobil, prihlásil sa aj do seniorskej súťaže a to do kategórie druhej ligy, ktorú ako inak, vyhral. Na svojej ceste porazil všetkých troch hráčov, ktorí sedia v priebežnom poradí celej sezóny na prvých troch miestach. Chlapec teda má budúcnosť a zvíťazil zaslúžene, gratulujeme. Premiérové víťazstvo v sezóne si konečne uzurpoval pre seba aj skvelý Tomi Kurdi a dal si krásny darček k meninám, keď lepšie zvládol víťazné dable ako jeho porazený súper Juraj The King Vindiš. Všetkým trom víťazom srdečne gratuleme a tešíme sa na ich ďalšie úspechy nielen v našej lige, ale aj na ďalších náročných šípkarských turnajoch.

Najbližšiu príležitosť zažiť šípkarský šport na vlastnej koži budete mať už najbližší štvrtok, t.j. 14.3.2019 v klasickom trojligovom systéme. Juniorská liga začína ako obvykle od 16:00 hodiny, druhá liga od 17:30 a prvoligoví páni sa vám predvedú po 18:00 hodine. Registrácia na turnaj je 15 minút pred začiatkom každého turnaja. Ak nestíhate prísť včas, prosíme o telefonickú registráciu Tomášovi, telefonicky alebo cez sms na číslo 0918 994 634. Tešíme sa na vašu návštevu v roli diváka alebo hráča. Pekné šípky.

 

1. liga

10. kolo

Loading...

 PDF

video z finále

 

2. liga

10. kolo

Loading...

PDF

video z finále

 

Liga juniorov

10. kolo

Loading...

PDF

video z finále


Kalendár steelových udalostí

uto júl 16 @17:45 - 12:00AM
Senecká šípkarská liga
uto júl 16 @18:00 - 12:00AM
Janíkovská šípkarská liga
uto júl 23 @17:45 - 12:00AM
Senecká šípkarská liga
uto júl 23 @18:00 - 12:00AM
Janíkovská šípkarská liga
uto júl 30 @17:45 - 12:00AM
Senecká šípkarská liga
uto júl 30 @18:00 - 12:00AM
Janíkovská šípkarská liga
uto aug 06 @17:45 - 12:00AM
Senecká šípkarská liga
uto aug 06 @18:00 - 12:00AM
Janíkovská šípkarská liga
uto aug 13 @17:45 - 12:00AM
Senecká šípkarská liga
uto aug 13 @18:00 - 12:00AM
Janíkovská šípkarská liga

Zlatý partner

Strieborný partner

Mediálny partner