Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Nitrianska šípkarská liga otvorila novú sezónu v počte 51 hráčov a mali sme aj kopec noviniek, najväčšou bolo živé vysielanie na našom youtube kanáli sipky nitra, na ktorom si môžte prezrieť videá úžasných zápasov. Aká bola atmosféra? Ak ste boli, viete, že úžasná. Vy, ktorým sa to nepodarilo, vedzte, že sa vám oplatí prísť si užiť šípkarský šport ako hráč alebo ako divák. Celý súhrn prvého kola sa dočítate v tomto šípkarskom žurnále.

Otvárací zápas odohrali juniori v krásnej juniorskej lige a potrebné body a vytúžené zážitky bojovalo sedem chlapcov. Niektorí zažili sklamanie, niektorí zase naopak obrovskú radosť. Sezóna je však dlhá, preto netreba zúfať, pracovať na sebe aj naďalej a získavať skúsenosti, ktoré máte možnosť nadobudnúť. Víťazom večera sa stal náš Samko Kurucz, ktorý prevalcoval vo finále veľké prekvapenie turnaja Adamka Červeného zo Zlatých Moraviec. Ako hrali, si môžte pozrieť na video zázname, boli skvelí, ako malí profíci. Skvelé.

Druhú ligu obohatil kvalitou perfektný Ľuboš Pivarč a dostal sa hneď až do finále, v ktorom si zahral s našim Milošom "The Legend" Bédym a musíme uznať, že s nádherným priemerom cez 68 sa stal víťazom prvého kola nitriansky hráč. Sezóna teda začala podľa predstáv a sme veľmi zvedaví, či práve títo dvaja hráči, ktorí sú bezpochyby najväčšími ašpirantami na prvú ligu, udržia svoju formu celú sezónu a budeme ich vídať na miestach, kam zaslúžene patria.

Prvá liga hrala v upravenom systéme štyroch skupín a najlepšie sadol tento systém Tripple daddymu, ktorý si zahral hneď v prvom kole finále proti famóznemu niekoľkonásobnému Majstrovi Slovenska Vladinovi Zatkovi. Skvelú formu z turnaja však Tripple daddy neudržal a vo finále hladko prehral, treba však uznať, že Zatko s priemerom nad 78 bol jednoznačne lepším hráčom. Opäť máte k dispozícii celé video, sledujte, tešte sa z tejto novinky a užívajte si šípkarenie naplno.

Najbližšie hráme až v novom roku a to vo štvrtok 3.1.2019 v klasickom trojligovom systéme. Juniori od 16:00 hodiny, otvorená druhá liga so začiatkom od 17:30 a prvá liga od 18:00 hodiny. Prajeme príjemné prežitie vianočných sviatkov, bohatého ježiška, veľa zábavy, ale aj oddychu a hlavne zdravie, všetko ostatné si vieme kúpiť alebo zariadiť. Tešíme sa na vás všetkých.

 

1. liga

1. kolo

Loading...

 PDF

video z finále

 

 

2. liga

1. kolo

Loading...

 

PDF

video z finále

 

 

Liga juniorov

1. kolo

Loading...

PDF

video z finále