Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Milí šípkarskí fanúšikovia, fanúšičky, hráčky, hráči a všetci podporovatelia nášho krásneho športu, srdečne vás všetkých pozývame na otváracie prvé kolo novej sezóny, ktorá je už devätnástou v poradí. Hráme už desať rokov každý štvrtok a ani tentokrát nebude výnimkou.

Štvrtkové kolo 20.12.2018 spustíme ako vždy juniorskou ligou o 16:00 hodine, druhá otvorená liga pre všetkých nových a skalných hráčov začne od 17:30 hodiny a úžasná prvá liga od 18:00 hodiny. Registrácia ako vždy maximálne 15 minút pred začiatkom jednotlivých líg. Pri prvom kole by sme vás poprosili prísť však trošku skôr, keďže sa budú kupovať hráčske licencie na celú sezónu podľa aktuálnych pravidiel. Všetci diváci, ktorí si prídu pozrieť zápasy na diváckom terči na prízemí, dostanú od nášho sponzora prvé pivko* Pernštejn 10° zdarma, aby si pochutili na tejto dobrote a zabavili sa pri napínavosti jednotlivých zápasov. Prvý zápas na diváckom terči sa uskutoční o cca. 17:30 hodine finálovým zápasom prvého kola juniorskej ligy, potom budú nasledovať zápasy prvoligistov.

Máme uzavretú aj súpisku prvej ligy a táto sezóna bude bohatšia o postupujúcich druholigistov Adam Bernáth z Nitry, Peter Jakubis z Novák, Stanislav Kripner z Novák, Martin Krajkovič z Humenného a fantastický Erik Poliak z Brezna. Titul Majster ligy obhajuje Vladino Zatko z Trnavy, vicemajstrovské tituly obhajujú Tomáš Kurdi z Levíc a Juraj Valný z Topoľčian. Nitrianske farby budú hájiť v prvej lige Adam Bernáth, Róbert Danáč, Pavel Kunák junior, Martin Rajčáni a Juraj Vindiš, držme našim chlapcom palce, nech im sezóna vyjde podľa ich predstáv a nech obsadia pozície, ktoré naplnia ich predsezónne ciele. Pome fandiť za Nitru.

Všetci, kto máte záujem zahrať si šípky, alebo si ich len tak prísť pozrieť, využite túto skvelú príležitosť a prežite príjemný večer v športovej atmosfére a priateľskom duchu so šípkarským športom v Nitre, v Pube33 na pešej zóne. Tešíme sa na vás všetkých.

 

* Neplatí pre hráčov. Veľké pivko Pernštejn 10° je určené len pre divákov, ktorí budú sedieť na prízemí pri stoloch pri diváckom terči. Pre každého diváka je určené jedno pivo 0,5l Pernštejn 10°.

 

 


Zlatý partner

Strieborný partner

Mediálny partner